16

Podobno Facebook przekroczył już 750 milionów użytkowników miesięcznie

Według źródeł Techcrunch Facebook podobno przekroczył granicę 750 milionów użytkowników miesięcznie. Niestety Facebook nie potwierdził w żaden oficjalnych sposób tych rewelacyjnych doniesień. Jeśli zaś chodzi o samą liczbę to nie wydaje się ona być bardzo naciągana. Wiele zewnętrznych narzędzi analitycznych pokazywało, że FB zbliża się w maju do granicy 700 milionów użytkowników. Warto też podkreślić, […]

Według źródeł Techcrunch Facebook podobno przekroczył granicę 750 milionów użytkowników miesięcznie. Niestety Facebook nie potwierdził w żaden oficjalnych sposób tych rewelacyjnych doniesień. Jeśli zaś chodzi o samą liczbę to nie wydaje się ona być bardzo naciągana. Wiele zewnętrznych narzędzi analitycznych pokazywało, że FB zbliża się w maju do granicy 700 milionów użytkowników.


Warto też podkreślić, że jeśli mówimy o liczbie użytkowników to w przypadku Facebooku oznacza to aktywnych internautów którzy odwiedzili serwis w czasie ostatnich 30 dni. Nie liczone są więc konta nie używane czy też takie, które są bardzo rzadko używane.