Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Netflix

Netflix rusza z nowym projektem, który pomoże być na bieżąco z ich produkcjami

15

Narzekaniom na to, że biblioteka Netflixa wygląda coraz to gorzej nie ma końca. Tak naprawdę to już od wielu miesięcy standard i wszystko opiera się o gusta. Sam nie twierdzę, że wszystkie zmiany w tamtejszych zbiorach mnie cieszą, jednak prawdą jest, że pojawia się tego tak dużo, że trudno nad tym wszystkim nadążyć. I Netflix o tym wie, dlatego ruszył właśnie z nowym narzędziem promocyjnym, które ma zaostrzyć apetyt subskrybentów platformy.

Rusza "You can't make this up" — oficjalny podcast Netflixa

Jeżeli korzystacie na co dzień z Netflixa, to prawdopodobnie nie są wam obce produkcje które oznaczane są jak Netflix Originals. Od dawna jest z nimi niemały problem, ale firma chętnie promuje wszystkie tworzone na ich zlecenie materiały wywiadami z twórcami, aktorami, a także pokazując jak to wszystko wygląda od środka. I to właśnie podcast "You can't make this up" ma być teraz głównym narzędziem, za pośrednictwem którego będą serwować wszelkiej maści wywiady, historie z nimi związane, ciekawostki — a nie jest wcale wykluczone, że doczekamy się tam jakiegoś uzupełnienia ewentualnych luk, które zdarzyły się w fabule. W końcu obecność scenarzystów, reżyserów i producentów przy mikrofonie nie jest przypadkowa!

Prowadzący audycje mają się zmieniać, ale nie zabraknie wśród nich znanych podcasterów, dziennikarzy i komików. Za sterami pierwszego odcinka, który udostępniony zostanie za kilka dni, będzie Lindsey Weber, znana m.in. z podcastu Who? Weekly — jej rozmówcami będą reżyserzy serii Wild Wild Country — Maclain Way oraz Chapman Way. Już teraz między innymi na platformie podcastowej Apple dostępny jest prolog "You can't make this up", a także zajawka pierwszego odcinka, którego premiera już za kilka dni!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: