Podcast Antyweb Po Godzinach

Pierwszy film zawsze najlepszy? Porównujemy części wielkiego hitu

Patryk Koncewicz
Pierwszy film zawsze najlepszy? Porównujemy części wielkiego hitu
2

Kurz po premierze Diuny 2 zdążył już opaść, więc to dobry moment na porównanie i podsumowanie obu części. W najnowszym odcinku podcastu Antyweb Po Godzinach wraz z Konradem Kozłowskim debatujemy nad ekranizacjami powieści Franka Herberta. 

Diuna była wspaniałym widowiskiem audiowizualnym, ale dość topornym filmem pod względem czysto rozrywkowym. Druga odsłona miała okazję poprawić wiele błędów, ale… sama nie dała rady ustrzec się licznych wpadek i niedociągnięć. Debatujemy, która odsłona wypadła lepiej na kinowych ekranach.

Polecamy na Geekweek: Maj w SkyShowtime pełen hitów. Uwielbiane seriale i historie z dreszczykiem

Podcastu Antyweb Po Godzinach możecie posłuchać w:

W świecie pełnym serialowych hitów i filmowych arcydzieł, znaczenie ma nie tylko to, co widzimy, ale i to, co słyszymy. Dlatego właśnie, jako wymagający miłośnik doskonałej jakości dźwięku, warto zainwestować w sprzęt audio, który odda każdy niuans ścieżki dźwiękowej, potęgując wrażenia z oglądania. Na tophifi.pl znajdziesz szeroką gamę urządzeń audio, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców. Zaproś niepowtarzalną głębię i czystość dźwięku do swojego domowego kina. Przekonaj się, jak wielką różnicę może wprowadzić w Twoje filmowe doświadczenia wysokiej klasy sprzęt audio, który pozwoli Ci usłyszeć każdy szczegół i poczuć pełnię emocji płynących z ekranu.

Tekst zawiera linki partnerów.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu