Po Godzinach

Od teraz możesz nas także posłuchać! Oto Podcast Antyweb Po Godzinach

Konrad Kozłowski
Od teraz możesz nas także posłuchać! Oto Podcast Antyweb Po Godzinach
67

Z wielką przyjemnością startujemy dziś z naszym nowym projektem! Antyweb możecie czytać i oglądać od wielu lat, dlatego zdecydowaliśmy się na coś zupełnie nowego. Od dziś możecie nas także posłuchać w podcaście Antyweb Po Godzinach. Pierwszy, premierowy odcinek już dostępny!

Dla tych, którzy jeszcze z podcastami nie mieli styczności, spieszymy z wyjaśnieniem. Podcast to audycja internetowa ukazująca się w odcinkach, lecz niemająca z góry nakreślonego czasu trwania ani tematyki. Na świecie powstają setki tysięcy, jeśli nie miliony podcastów, których możecie posłuchać w dowolnej dla siebie chwili na komputerze, smartfonie, telewizorze - jednym słowem, gdziekolwiek chcecie.

Antyweb Po Godzinach będzie oczywiście podcastem o technologii, choć nie będziemy także unikać tematu kultury - to w końcu audycja po godzinach. Zakładamy, że każdy odcinek będzie skupiał się na jednym, konkretnym zagadnieniu, który omówimy w węższym lub szerszym gronie, tak by treść podcastu niosła za sobą pewną wartość.

Pierwszy odcinek  podcastu Antyweb Po Godzinach

Prowadzącymi w pierwszym odcinku są Konrad Kozłowski (to ja:) oraz Tomek Popielarczyk. Z gościnnym udziałem Alexy omówiliśmy ciekawą sytuację asystentów głosowych - według niektórych informacji Asystent Google ma zawitać nad Wisłę jeszcze w tym roku, a Amazon już wysyła do nas swoje głośniki Echo.

Od siebie muszę dodać, że to dla mnie bardzo ważny moment, bo jestem ogromnym miłośnikiem podcastów i taka audycja pod szyldem Antyweb ma dla mnie duże znaczenie. Chwila, w której pierwszy odcinek Antyweb Po Godzinach trafia do Was wszystkich, jest jednocześnie powodem do wielkiej satysfakcji, ale i niemałej tremy.

To nasz debiut, dlatego z góry dziękujemy za wyrozumiałość - jesteśmy bardzo ciekawi jak spodoba Wam się nasz nowy projekt!

Podcastu Antyweb Po Godzinach możecie posłuchać w:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu