Ciekawe strony

Poczucie humoru dla twojego bloga

GM
Grzegorz Marczak
4

Zapewne znacie serwis dzięki, któremu wasz blog może zyskać nieco więcej poczucia humoru. Przyznam szczerze, że dla mnie jest to pierwszy kontakt z serwisem blaugh.com – pierwszy ale na pewno nie ostatni. Web2.0 Jedyna funkcjonalność tego serwisu polega na dostarczeniu nam zabawnych hist...

Zapewne znacie serwis dzięki, któremu wasz blog może zyskać nieco więcej poczucia humoru. Przyznam szczerze, że dla mnie jest to pierwszy kontakt z serwisem blaugh.com – pierwszy ale na pewno nie ostatni.


Web2.0
Web Two Point Ohhhh

Jedyna funkcjonalność tego serwisu polega na dostarczeniu nam zabawnych historyjek komiksowych na nasz blog, co ciekawe te śmieszne komiksy są jak najbardziej "na czasie" jeśli chodzi o wydarzenia w internecie. Sam serwis chyba działa na jakimś standardowym CMS-sie a przynajmniej tak wygląda. Moim zdaniem jednak w tym przypadku wygląd nie ma znaczenia, tylko zawartość.


Twitter mania
Are You a Twitter Ninja?

Dla mnie jedno jest pewne na pewno będę częstował się co lepszymi dowcipami w formie komiksów umieszczając je na blogu obok news-ów.

Ps. Wszystkich, którzy znali ten serwis i znają i uwielbiają przepraszam za moje ignoranctwo przejawiające się pisaniem o nim jako o czymś nowo odkrytym:)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: