Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Ciekawe strony

F1 wkracza do second life.

GM
Grzegorz Marczak
2

Serwis v10.pl podaje, iż zespół ING Renault F1 od 25 maja uruchamia w wirtualnym świecie second life specjalne miejsce (wyspę) dla fanów formuły pierwszej oraz dla fanów samego zespołu F1. Fani Renault w second life Na wirtualne wyspie będziemy mogli dowiedzieć się więcej na temat zagadn...

Serwis v10.pl podaje, iż zespół ING Renault F1 od 25 maja uruchamia w wirtualnym świecie second life specjalne miejsce (wyspę) dla fanów formuły pierwszej oraz dla fanów samego zespołu F1.


Fani Renault w second life

Na wirtualne wyspie będziemy mogli dowiedzieć się więcej na temat zagadnień związanych z wyścigami F1, wziąć udział w konferencji prasowej jaka będzie organizowana w SL po każdym grand prix, zapoznać się z budową samych samochodów itp. Oczywiście oprócz typowo informacyjnego charakteru wysyp będzie można też kupić gadżety związane z F1 w sklepie Renault.


Wyspa Renault

Wydaje się, że Renault dostrzega siłę społeczności i wirtualnego świata chcąc stworzyć miejsce dla fanów wyścigów samochodowych. Jest to o tyle ciekawa informacja, iż z tego co wiem żaden zespół F1 do tej pory nie przejawiał takich inicjatyw.

Szaleństwo second life trwa nadal – wirtualny świat przyciąga i jest zauważalny przez inwestorów, handlowców, producentów a teraz również przez świat sportu. Czy inne zespoły pójdą w ślad ING Renault ? - wyścig trwa nadal.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: