Akcja Partnerska

Plus rozpieszcza klientów. Lato pod znakiem darmowych gigabajtów

KR
Krzysztof Rojek
6

Jadąc na wakacyjny wyjazd, pamiętamy, żeby wszystko spakować i żeby niczego nam na miejscu nie zabrakło. A co z mobilnym internetem? Tutaj klienci sieci Plus zdecydowanie nie muszą się martwić, ponieważ dla osób przedłużających oraz podpisujących nową umowę operator przygotował bardzo ciekawą promocję.

Jeżeli często korzystamy z telefonu, bardzo dobrze wiemy, jak ważna jest odpowiednia ilość dostępnego internetu mobilnego. Smartfony to dziś nie tylko centrum naszej pracy i rozrywki, ale też – bardzo ważne narzędzie sterowania smart home, miejsce przechowywania dokumentów czy sposób na zdobycie potrzebnych informacji. Wszystkie te funkcje bardzo mocno polegają na tym, że smartfon będzie miał stałe połączenie z globalną siecią. W domu można w tym celu oczywiście korzystać z Wi-Fi, ale lato to okres, w którym dużo częściej jesteśmy na zewnątrz i możemy polegać jedynie na transferze z naszego pakietu danych. Dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia Plus przygotował specjalną ofertę, dzięki której każdy, kto mocno polega na swoim telefonie może być pewien, że gigabajtów podczas letnich wypadów ze znajomymi nigdy mu nie zabraknie.

Nawet 150 gigabajtów dla miłośników internetu mobilnego

Najnowsza, letnia promocja Plusa dotyczy wszystkich osób, które przedłużą bądź też zawrą nową umowę w okresie od 21.06.2021 do 30.09.2021 na kwotę minimum 49.99 zł miesięcznie. Jeżeli ktoś w tym czasie wyśle też SMS’a o treści „150 GB” pod numer 80123 otrzyma właśnie taką ilość mobilnego internetu za darmo na trzy okresy rozliczeniowe. Dzięki temu każdy, kto w tym czasie przedłuży umowę może być pewien, że w każdym momencie będzie mógł bezproblemowo korzystać z sieci, czy to do kontaktu ze znajomymi, pobierania plików czy korzystania z telefonu podczas wakacyjnych wypraw.

Warto tu zaznaczyć, że w tym momencie, jeżeli chodzi o mobilny internet, Plus jest krajowym liderem w dostarczaniu sieci 5G. Jego zasięg pokrywa już teren wszystkich największych polskich miast, jak Warszawa, Gdańsk, Łódź czy Poznań oraz wiele mniejszych miejscowości, jak Piotrków Trybunalski czy Elbląg. Sprawia to, że w zasięgu sieci znajduje się dziś już ponad 13 mln mieszkańców Polski i liczba ta stale rośnie. Co więcej, Plus jako jedyny zagospodarował na swoją sieć 5G pasmo 2600 mHz, dzięki czemu internet przez niego dostarczany jest zdecydowanie szybszy niż w przypadku konkurencji.

Ponadto jeżeli ktoś zdecyduje się podpisać umowę w wyższym abonamencie, Plus, oprócz wspomnianych 150 GB oferuje dodatkowe bonusy. Przede wszystkim – operator obniżył ceny na wiele modeli telefonów i dziś za złotówkę na start i w sumie nawet za mniej niż tysiąc złotych możemy otrzymać bardzo dobry telefon obsługujący sieć 5G. Dodatkowo do tego Plus dorzuca w ramach gratisu abonament na Tidal na dwa lata za darmo, a do wybranych smartfonów – kupon do sieci sklepów Decathlon o wartości od 100 do 200 złotych. Jest więc to oferta, którą zdecydowanie warto rozważyć. Jednak dla wielu osób tak samo ważne jak dobra oferta będzie to, jaki smartfon mogą dostać w niższej cenie.

Oppo A74 5G w Plusie w dużo niższej cenie

Oppo A74 5G to najnowszy smartfon chińskiego producenta wycelowany w użytkowników, którzy oczekują dobrze działającego urządzenia za przyzwoitą cenę. Posiada on wszystko, czego potrzeba, by cieszyć się możliwościami sieci 5G. Dotychczas cena urządzenia w Plusie wynosiła 1117 zł. Operator obniżył ją o ponad 200 zł do 899 zł (1 zł na start i 36 rat po 24,94 zł miesięcznie). Co za tę cenę otrzymujemy?

Przede wszystkim, w tej cenie mamy ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 480, który poradzi sobie ze wszystkimi wyzwaniami, jakie postawimy przed telefonem. Sparowany on został z 6 GB pamięci RAM, co wciąż nie jest typowe dla nowych urządzeń z tej półki cenowej. Do tego mamy tutaj 128 GB miejsca na dane. Z przodu natomiast mamy tu duży, 6,5 calowy wyświetlacz LCD o podniesionej częstotliwości odświeżania 90 Hz, dzięki której wszystko co robimy na telefonie będzie się wydawało płynniejsze. Ma on rozdzielczość FHD+ (1080 x 2400 pikseli), co sprawia, że w każdych warunkach będziemy mogli cieszyć się ostrym obrazem.

Oprócz tego warto zwrócić w tym smartfonie uwagę jeszcze na kilka rzeczy. Pierwszą z nich jest zestaw 4 aparatów na pleckach urządzenia, które pozwalają na zrobienie dobrze wyglądającego zdjęcia niezależnie od panujących warunków. Mamy tu więc 48 Mpix matrycę główną, 8 Mpix aparat szerokokątny i 2 Mpix moduł macro oraz głębi. Smartfon ma na pokładzie różne tryby, m.in. Ultra Night pozwalający zrobić zdjęcie nawet gdy światła jest bardzo mało czy Portret, w którym skutecznie odetniemy tło za fotografowaną osobą. Drugą rzeczą, to zainstalowane w tym smartfonie oprogramowanie ColorOS, które jest jedną z najbardziej rozbudowanych nakładek jaką można sobie wyobrazić. Użytkownicy chwalą ją za duże możliwości personalizacji, szybkie działanie i łatwość obsługi dzięki dużej intuicyjności systemu. Finalnie – trzeba też zaznaczyć, że Oppo A74 5G to telefon, który na pewno nie zawiedzie swojego właściciela, rozładowując się w połowie dnia, ponieważ producent wyposażył go w dużą, 5000 mAh baterię.

Ale to też nie wszystko

To jednak nie koniec dobrych wieści dla klientów Plusa. Oprócz tego, że obniża on cenę na smartfon, to każdemu, kto przedłuży bądź podpisze nową umowę w najbliższym czasie i wybierze Oppo A74 5G, zaoferuje on dodatkowo słuchawki bezprzewodowe Oppo Enco W11 za symboliczną złotówkę. Są to słuchawki bezprzewodowe typu TWS, które charakteryzują się bardzo dobrą jakością dźwięku oraz wieloma dodatkowymi możliwościami, w tym – umiejętnością obsługi asystenta głosowego czy długim czasem pracy na jednym ładowaniu pomimo swoich kompaktowych wymiarów.

Jeżeli więc ktoś zastanawia się nad przedłużeniem swojej umowy bądź podpisaniem nowej, właśnie teraz jest bardzo dobry moment, by skorzystać z przygotowanej przez Plusa promocji. W dobrej cenie otrzymujemy dobry smartfon, słuchawki lub kupon do sklepu ze sprzętem sportowym, dostęp do aplikacji streamującej muzykę za darmo, a na dokładkę – pakiet aż 150 GB. Tak można ruszać na urlop.

-

Materiał powstał we współpracy z operatorem sieci komórkowej Plus.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu