Android

PlayStoreSales w piękny sposób podsuwa aplikacje z Google Play w promocyjnych cenach

Tomasz Popielarczyk
PlayStoreSales w piękny sposób podsuwa aplikacje z Google Play w promocyjnych cenach
0

Trudno obok takich inicjatyw przejść obojętnie. Jeden z użytkowników Reddita pochwalił się rozwijanym przez siebie serwisem PlayStoreSales, gdzie w jednym miejscu agreguje promocje, przeceny oraz okazje w sklepie Google Play. Serwis wygląda świetnie, a przy tym skutecznie zachęca do wydania paru gro...

Trudno obok takich inicjatyw przejść obojętnie. Jeden z użytkowników Reddita pochwalił się rozwijanym przez siebie serwisem PlayStoreSales, gdzie w jednym miejscu agreguje promocje, przeceny oraz okazje w sklepie Google Play. Serwis wygląda świetnie, a przy tym skutecznie zachęca do wydania paru groszy.

PlayStoreSales wygląda świetnie. Stylistyka serwisu przypomina trochę tę z Google Play, choć jest bardziej efektowna i  nowoczesna. Główną stronę podzielono na kilka sekcji. Na samej górze mamy polecane, najlepsze promocje. Poniżej natomiast zebrano osobno promocje na aplikacje oraz gry. Jest też grupa programów familijnych, ale wygląda najbiedniej. Na samym  dole znajdziemy natomiast genialnie wyglądający panel z trendami.

Widać, że projekt jest w początkowej fazie rozwoju. Górna belka menu ciągle pozostaje niezagospodarowana, a miejscami pojawiają się drobne błędy i niedociągnięcia. Całość robi jednak bardzo pozytywne wrażenie.

Po przejściu na dowolną podstronę znajdziemy szczegółowe informacje o danej produkcji, a więc autora, datę premiery, zgodność z systemami oraz wersję. Pobierany jest tutaj również opis i materiały multimedialne z Google Play. Wszystko dopełnia oczywiście link prowadzący do sklepu.

Warto zaznaczyć, że nie jest to jedyne narzędzie do polowania na androidowe promocje. Ja od siebie polecam jeszcze genialną aplikację AppSales, która posiada kilka dodatkowych funkcji. Możemy np. obserwować wybrane programy i otrzymywać powiadomienia w momencie, gdy obniżona zostanie ich cena. Mamy też dostęp do wykresów ilustrujących zmianę ceny oraz szeregu innych dodatkowych informacji.

Polowanie na promocje na mobilne aplikacje, jak widać, trudne nie jest, a zdecydowanie warto to robić, po trafiają się prawdziwe perełki. Ja ostatnio z 50-procentową obniżką złapałem Baldur's Gate Enhanced Edition.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu