Gry

PlayStation namawia do zostania w domu i rozdaje za darmo Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a oraz Podróż

Paweł Winiarski
PlayStation namawia do zostania w domu i rozdaje za darmo Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a oraz Podróż
13

Głupio napisać, że pandemia koronawirusa COVID-19 to świetny czas dla miłośników gier i streamingu wideo, prawda? Dlatego napiszę tylko, że PlayStation zamierza dać nam dwie świetne gry.

Darmowe pakiety gigabajtów, darmowe okresy próbne usług streamingu wideo. Dzieje się w elektronicznym świecie, a wszystko to jest bezpośrednio związane z epidemią koronawirusa COVID-19 i tym, że cały świat stara się siedzieć w domu. Jednym wychodzi to lepiej, innym gorzej, ale na brak darmowych rzeczy nie możemy narzekać.

Do grona firm zachęcających do pozostania w domu dołącza PlayStation, które zamierza nas tam zatrzymać rozdając dwie kapitalne gry, które z całego serca polecam.

Pierwsza to Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a, w której skład wchodzą trzy pierwsze części Uncharted.

https://www.facebook.com/PlayStationPolska/photos/a.214096465324519/3015106035223534/?type=3&theater

Druga to relaksująca, na swój sposób magiczna i bardzo wciągająca Podróż, którą polecam włączyć po ciężkim dniu pracy. Potrafi nieźle zrelaksować, jednocześnie łapiąc za serce swoim klimatem.

By pomóc społeczności PlayStation bawić się w domu

Pochwalam, szczególnie, że to dwie bardzo dobre gry, które wszyscy posiadacze PlayStation dostaną na PSN za darmo. Gry będzie można pobrać w dniach 16 kwietnia - 5 maja, ale przypisane do konta zostaną na nim na zawsze.

Nie ma się co zastanawiać, trzeba pobierać.

źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu