Gry

Posiadacze PlayStation rozbijajcie skarbonki. Lepszej pory na kupowanie gier może długo nie być

Kamil Świtalski
Posiadacze PlayStation rozbijajcie skarbonki. Lepszej pory na kupowanie gier może długo nie być
0

Takie oferty nie zdarzają się na co dzień. Kilkaset przecenionych gier na kilka platform Sony to promocja, obok której trudno przejść obojętnie!

Wspominałem ostatnio, że nie było jeszcze lepszego czasu dla graczy. Ilość gier i konsol dostępnych na rynku, fantastyczne ceny i niekończące się promocje. Rano wspominaliśmy o Humble Capcom X Sega PlayStation bundle, w ramach którego za trochę ponad 50 złotych można kupić pakiet kilkunastu gier, a teraz przechodzimy do solidnej fali promocji. Bo dziś w PlayStation Store rusza wyprzedaż, na którą załapało się ponad 700 produktów na różne konsole Sony!

Wielka wyprzedaż w PlayStation Store!

Cyfrowy sklepik PlayStation regularnie kusi nas rozmaitymi promocjami. Jednak nie na każdą ich wyprzedaż trafiają setki produktów. Tym razem mowa jest o 700 tytułach, które można będzie nabyć dużo taniej, niż na co dzień. Nie wszystkie ceny są jakoś wyjątkowo przekonujące, ale nie brakuje naprawdę fajnych okazji. A co ważniejsze: na liście promocji jest wiele tytułów w które warto zagrać. Upewnijcie się, że przejrzycie całość — ode mnie kilka produktów, obok których trudno przejść obojętnie!

Pełną listę ofert promocyjnych z akcji Popularne w Japonii znajdziecie pod tym linkiem. Warto również przejrzeć w pełni cyfrowe, w którym doskonałych ofert także nie brakuje! Niestety, nie wszystkie oferty są jakoś wyjątkowo porywające (czego idealnym przykładem jest Nier:Automata, który kosztuje blisko 150 złotych) — ale myślę, że każdy miłośnik dobrych gier znajdzie na tych opasłych listach coś dla siebie!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu