Gry

12 gier na PlayStation za około 50 zł. Kupujcie, takie oferty nie trafiają się często!

Kamil Świtalski
12 gier na PlayStation za około 50 zł. Kupujcie, takie oferty nie trafiają się często!
5

Paczki z grami w doskonałej cenie to rzecz, do której gracze PCtowi są już doskonale przyzwyczajeni. Od kilku już lat regularnie takowe dostają, a świetne tytuły można tam wyrwać... dosłownie za grosze. Gracze konsolowi mają w tej kwestii nieco gorzej, ale wcale nie oznacza to, że ich sytuacja jest beznadziejna. Humble Bundle rzadko, ale jednak, serwuje również takie paczki na konsole. Wczorajszego wieczora ruszyła najnowsza z nich — tym razem dla użytkowników konsol z rodziny PlayStation. A co w niej?

Humble Capcom X Sega PlayStation bundle

Zanim przejdziemy do konkretów — kilka słów wprowadzenia. Ponieważ, niestety, podobnie jak ostatnia paczka gier dla konsol Sony, ta również dostępna jest wyłącznie dla kont amerykańskich. Co to oznacza dla europejskich graczy? Żadnego z kodów nie użyjecie na tutejszych profilach, ale na szczęście konsole Sony nie mają blokady regionalnej i jeżeli tylko zechce wam się poświęcić kilka minut na założenie drugiego, to bez problemu będziecie mogli cieszyć się całą tą biblioteką gier za kilkadziesiąt złotych. Jeżeli jeszcze nie macie amerykańskiego konta, to chyba najwyższy czas, by się takowym zainteresować — bo tamtejsze promocje też są często niezwykle kuszące!

Próg pierwszy: płać ile chcesz

Pierwszy próg nie ma żadnej minimalnej kwoty. Wpłacając nawet symbolicznego dolara, mamy szansę obkupić się w:

  • Dead Rising (PlayStation 4)
  • DustForce (PS Vita)
  • Crazy Taxi (PlayStation 3)
  • Super Monkey Ball: Banana Splitz (PS Vita)

Próg drugi: wpłać więcej, niż wynosi średnia

Kwota w przypadku tego zestawu lubi się zmieniać, dlatego warto ją obserwować. Ale... prawdą jest, że nawet teraz — w chwili gdy piszę ten tekst — i jest ona zaskakująco wysoka jak na standardy akcji, bo wynosi ok. 11 dolarów, wciąż jest znakomitą ofertą. Bowiem poza czterema wyżej wymienionymi grami, będziemy mogli wówczas cieszyć się także:

Próg trzeci: wpłać co najmniej 15 dolarów

Mało? No dobrze, to przejdźmy do ostatniego progu, w którym tylko dwie gry — acz stosunkowo najświeższe... no i obecnie różnica między średnim, a najwyższym, progiem jest na tyle niewielka, że warto już dorzucić tych kilkanaście złotych i mieć komplet, prawda?

Tak tanio na PlayStation jeszcze nie było!

Dwanaście gier za niewiele ponad 50 złotych? Tak tanio w świecie konsol... właściwie się nie zdarza — właściwie trzeba mieć sporo szczęścia, by w takiej cenie kupić większość gier z powyższego pakietu bez tej paczki. Jasne, konieczność posiadania amerykańskiego konta z perspektywy europejczyka może być nieco irytująca (tym razem, że to już kolejny raz), ale myślę, że ta cena jest w stanie wynagrodzić niedogodności z tym związane.

Gry dostępne są pod adresem: https://www.humblebundle.com/games/capcom-sega-psn

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu