Gry

Dzięki PS+ pojeżdżę wreszcie na snowboardzie. Znamy już ofertę darmowych gier w styczniu

PW
Paweł Winiarski
1

Święta świętami, tymczasem PlayStation ujawniło właśnie listę gier, które pojawią się w usłudze PlayStation Plus w styczniu 2019 roku. Będzie coś dla fanów sportów zimowych i miłośników Minecrafta.

PlayStation Plus to płatna usług abonamentowa dla konsol z rodziny PlayStation, która jest wymagana do grania online. Jednocześnie co miesiąc abonenci otrzymują kilka darmowych gier, które można pobrać w czasie danego miesiąca i będą grywalne dopóki płacimy abonament. Co przygotowano w styczniu 2019?

Posiadacze konsoli PlayStation 4 otrzymają Steep, czyli całkiem niezła grę o sportach zimowych - na luzie, ze snowboardem i że tak powiem - ekstremalnym podejściem, czego dowodem jest obecność w grze konkurencji latania wingsuitem. Nie ukrywam, że bardzo się z tego tytułu cieszę, bo od jakiegoś czasu przymierzałem się do zakupu, a zima jest fajnym momentem żeby tę produkcję nadrobić.

Drugą grą na PS4 będzie Portal Knights, którą wiele osób porównuje do Minecrafta. Można tu bowiem zbierać surowce, a następnie budować z nich przeróżne konstrukcje. Sam pewnie nawet jej nie włączę, ale myślę, że mój syn będzie zachwycony.

Jeśli posiadacie PlayStation 3, zagracie w Zone of the Enders HD Collection oraz muzyczną Amplitude. Jeśli jeszcze korzystacie z PS Vita, zagracie w Fallen Legion: Flames of Rebellion (również na PlayStation 4) oraz Super Mutant Alien Asssault.

W związku z pojawieniem się nowych gier, z usługi znikną grudniowe produkcje - SOMA, Onrush, Steredenn, Stein;Gate, Iconoclasts oraz Papers, Please. Jeśli więc macie PS Plus, ale jeszcze ich nie pobraliście, macie już tylko kilka dni żeby zasilić nimi swoją cyfrową bibliotekę gier. Styczniowe produkcje będzie można ściągnąć już od 1 stycznia 2019 roku, czyli za kilka dni.

Jak Wam się podoba styczniowa oferta gier w usłudze PlayStation Plus? Jest lepiej niż w styczniowym Games with Gold?

źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: