Gry

Oferta gier w PlayStation Plus: marzec 2020. Będziecie Państwo zadowoleni

Kamil Świtalski
19

Gry oferowane w ramach abonamentów to zawsze trudna sprawa do oceny.  Prawda jest taka, że zestaw który dla jednych jest zestawem marzeń, dla innych może okazać się prawdziwym koszmarem i tytułami, które nie są warte ani złotówki, o czasie który trzeba im poświęcić nie wspominając. W marcu 2020 w PlayStation Plus pojawią się dwie gry: Sonic Forces oraz remake wspaniałego Shadow of the Colossus. 

Darmowe gry abonamentowe w PlayStation Plus: marzec 2020

Oferta gier abonamentowych w PlayStation Plus od dawna już nie poraża pod względem ilościowym, jakościowo jednak wciąż jest co najmniej dobrze. Od trzeciego marca 2020 wszyscy subskrybenci PlayStation Plus będą mogli pobrać bez dodatkowych opłat na swoje konsole dwie gry: Sonic Forces oraz Shadow of the Colossus. Pierwsza z nich to nowa odsłona przygód niezwykle szybkiego, niebieskiego, jeża. Nie powiem by była to najwybitniejsza produkcja z jego udziałem, ale trudno jej też odmówić uroku i tego, że jak większość  jego przygód ma... to coś. I naprawdę trudno się oderwać od ekranu, kiedy już zaczniemy gnać przed siebie i ganiać doktora Eggmana.

Drugą z nowości jest remake uwielbianego Shadow of the Colossus. Gry przepięknej, wielkiej, w czasie swojej premiery znacznie wyróżniającej się na tle rynkowej konkurencji i... pokusiłbym się nawet o stwierdzenie, że jedynej w swoim rodzaju. Jej odświeżona forma jest obecnie znacznie bardziej akceptowalna niż liczący sobie już półtorej dekady oryginał. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji przeżyć tej przygody, to tym razem nie odpuszczajcie — lepsza okazja może się już w tym temacie nie przytrafić.

Powyższe gry wyciekły kilka godzin przed oficjalnymi zapowiedziami oferty PS Plus na marzec 2020 przez... zbyt wcześnie zamieszczony na stronie PlayStation Store banner reklamowy — ale jako że wszystkie informacje pochodzą z PS Store i wyciekły raptem kilka godzin przed oficjalnym ogłoszeniem, raczej nie trzeba się martwić o wprowadzenie w błąd.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: