Konsole

PlayStation Plus to już nie tylko darmowe gry co miesiąc, ale również zniżki do kina czy na jedzenie. Fajny pomysł

PW
Paweł Winiarski
11

Lubię kiedy za te same pieniądze dostaję więcej. Dotychczas w ramach abonamentu PlayStation Plus otrzymywałem jedynie darmowe gry co miesiąc, zniżki w cyfrowym sklepie i miejsce na zapisy w chmurze. Teraz dostanę jeszcze więcej.

PlayStation Plus to usługa abonamentowa przeznaczona dla konsol PlayStation. W ramach subskrypcji, gracze otrzymują przynajmniej dwie darmowe gry co miesiąc, możliwość grania online, dodatkowe zniżki w PlayStation Store oraz 100 GB miejsca na zapisy gier w chmurze. Czy granie online na konsolach powinno być darmowe? To już chyba nie czas na dyskusję, już cała konkurencja ma tę funkcję płatną i nie widzą szans na powrót darmowego online. Czy warto opłacać PlayStation Plus? Moim zdaniem tak, bo to fajny sposób na zapoznanie się z grami, których dotychczas nie kupiliśmy - ale jednocześnie rozumiem, że nie każdy chce dodatkowo wydawać pieniądze na granie.

PlayStation Plus Rewards dostępne w Polsce!

Możliwe więc, że Polaków przekonają dodatkowe bonusy, które będą się teraz wiązać z opłacaniem abonamentu PlayStation Plus. Jakimi? Dostaniemy zniżki i nagrody od takich firm, jak:|

  • Pyszne.pl: 5 PLN jednorazowej zniżki dla każdego posiadacza PlayStation Plus do zamówienia.
  • Player.pl: 14-dniowy trial do pakietu Start dla każdego posiadacza PlayStation Plus, który nie posiada konta w Player.pl.
  • Helios: 15% zniżki przy kupnie biletów w standardowej cenie.
  • About You: 15% zniżki przy zamówieniu za min. 320 PLN

Zobacz też: Darmowe gry PlayStation Plus październik 2019

Fajny pomysł, mam nadzieję, że zostanie z abonamentem PS Plus jużj na stałe.

źródło: informacja prasowa

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: