VOD

Player nareszcie trafia na Android TV! Ile można było czekać?

54

Oj długo, naprawdę długo musieliśmy czekać na debiut aplikacji usługi Player na Android TV (nie licząc dotychczasowej współpracy z producentami telewizorów). Już dziś możecie pobrać zupełnie nową i obsługującą wszystkie nowości platformy.

Oprócz samego faktu, iż Player nareszcie zagościł w Google Play w wersji dla Android TV, najlepszą wiadomością dla wszystkich (potencjalnych) widzów jest to, że aplikacja w pełni wspiera pełną ofertę Player+. To oznacza, że na telewizorze z Android TV oraz na przystawkach pokroju NVIDIA Shield TV i Xiaomi MiBox 4K możecie zainstalować aplikację i oglądać wszystkie kanały oraz treści z płatnych pakietów HBO, Canal+ i innych.

Interfejs aplikacji nieco przypomina ten z wersji webowej serwisu. Przewijane w poziomie menu z kategoriami oraz skrótami pozwalają dotrzeć do telewizji na żywo oraz seriali i filmów na życzenie. Podczas odtwarzania możemy sterować jakością streama - auto, niska, bardzo wysoka.

W ten sposób, Player dołącza do Ipli, TVP, VOD.pl w Google Play, a to zostawia nam tylko HBO Go, które wciąż nie jest szeroko dostepne - bywa preinstalowane na telewizorach niektórych marek. Czy w związku z takim ruchem Player, należący do TVN-u, może szykować coś więcej, niż tylko debiut nowej aplikacji? Krążą takie plotki, że na rynku może pojawić się nawet dedykowane urządzenie oparte o platformę Android TV. Ale kto wie, co tak naprawdę szykuje TVN?

Player na Android TV pobierzecie z Google Play

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: