VOD

Hity od Warner Bros. wkrótce na HBO Go - nareszcie!

Konrad Kozłowski
7

Rywalizacja na poletku serwisów VOD tylko służy widzom. Każda z usług stara się mieć jak najlepszą, najbardziej zróżnicowaną ofertę, a to może być osiągane tylko przy współpracy z dystrybutorami treści. HBO ponownie nawiązało współpracę z Warner Bros., czego efektem będzie solidny zastrzyk nowości dla oferty serwisu w nadchodzących tygodniach.

Bo przecież Warner Bros. jest jednym z największych studio w branży. To spod ręki WB wychodzą wszystkie filmy oparte o komiksy ze stacjni DC Comics, choć oczywiście nie tylko. Warner Bros. opanowało franczyzę Harry'ego Pottera, czyli świata stworzonego przez J. K. Rowling, a każdego roku do kin trafiają porządne produkcje rozpoczynające się od charakterystycznego, rozpoznawalnego logo Warner Bros.

Serwis Nflix.pl zapowiedział na czerwiec kilka premier, wobec których na pewno trudno przejść obojętnie. Ich listę wraz z opisami najważniejszych tytułów znajdziecie poniżej, ale warto dodać, że oprócz nich do HBO Go już teraz, w maju, zawitają między innymi świetny "Sully" oraz "Księgowy". Pierwszy z filmów ukazuje awaryjne lądowanie samolot pasażerskiego na rzece Hudson rozdzielającej Nowy Jork i Jersey City. Drugi skupia się na nietypowym księgowym, dla którego zabawa z liczbami, to tylko część jego zawodu.

Oto lista premier filmów od Warner Bros. w czerwcu na HBO Go:

01  czerwca – Midnight Special (2016)

02 czerwca – The LEGO Batman Movie / LEGO Batman. Film (2017)

Rewelacyjna animacja z serii Lego, jak tytuł wskazuje skupiająca się na postaci Batmana. Tak świetnie został on przyjęty w filmie Lego. Przygoda, że postanowiono dać mu szansę stać się głównym bohaterem. Mówi się, że to najlepszy film o Batmanie od lat - coś w tym jest.

03 czerwca – Fantastic Beasts and Where to Find Them/ Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć (2016)

Pierwszy ze spin-offów przygód Harry'ego Pottera. Akcja przenosi nas do świata magii i czarodziejów, ale w Ameryce. Wkrótce, bo jesienią, do kin zawita część druga Fantastyczne Zwięrzęta i Jak Je Znaleźć: Zbrodnie Grindelwalda, dlatego debiut filmu online pozwoli Wam się na przygotować lub odświeżyć sobie początek wydarzeń.

03 czerwca – War Dogs / Rekiny wojny (2016)

09 czerwca – Storks / Bociany (2016)

09 czerwca – Collateral Beauty / Ukryte piękno (2016)

10 czerwca – The Legend of Tarzan / Legenda Tarzana (2016)

Stara marka, nowe wcielenie. Film nie zachwycił ani krytyków, ani widzów, ale może okazać się niezłym pomysłem na nudne popołudnie lub wieczór. Czemu nie?

10 czerwca – Live by Night / Nocne życie (2016)

No nie wyszedł ten film Benowi Affleckowi. Z pewnością chciałby o nim nie tylko jak najszybciej zapomnieć, ale i wymazać go ze swojego dorobku, aczkolwiek miejmy nadzieję, że czegoś się przy tym nauczył. Nocne życie można jednak obejrzeć dla ładnej oprawy wizualnej z czasów prohibicji w USA.

15 czerwca – Unforgettable / Niezapomniany (2017)

17 czerwca – Suicide Squad / Legion Samobójców (2016)

Film, który przeszedł wiele, zanim trafił na ekrany kin. Ostatecznie można jednak wskazać kilka punktów, które się w nim udały - wygląda naprawdę przyjemnie, a Margot Robbie jako Harley Quinn kradnie większość filmu.

22 czerwca – Fist Fight / Ustawka (2017)

24 czerwca – Batman v Superman: Dawn of Justice / Batman v. Superman: Świt sprawiedliwości (2016)

Produkcja, która miała być największym i najważniejszym filmem w filmowym uniwersum DC nie była zbyt ciepło przyjęta, aczkolwiek ma swoich fanów. Mi na pewno przypadło do gustu kilka elementów tego filmu, między innymi muzyka Hansa Zimmera i Junkie XL, wygląd Batmana i Jessie Eisenberg, jako Lex Luthor - wybaczcie;)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu