20

Play z nową Formułą dla Firm i drugim numerem na jednej karcie SIM

No i doczekaliśmy się kolejnej „rewolucji” na rynku telekomów ze strony Play. Pierwszą bez wątpienia była sama Formuła, a na dzisiejszej konferencji ogłoszona została jej nowa odsłona. W nowej propozycji dla Firm, dodana została opcja 100 minut na rozmowy w roamingu (obowiązuje w UE) oraz nielimitowane odbieranie połączeń, aż się prosi, by dodać tu jeszcze […]

No i doczekaliśmy się kolejnej „rewolucji” na rynku telekomów ze strony Play. Pierwszą bez wątpienia była sama Formuła, a na dzisiejszej konferencji ogłoszona została jej nowa odsłona.

W nowej propozycji dla Firm, dodana została opcja 100 minut na rozmowy w roamingu (obowiązuje w UE) oraz nielimitowane odbieranie połączeń, aż się prosi, by dodać tu jeszcze opcję pakietu danych w roamingu, ale to chyba następna odsłona dopiero:).

Zacznijmy od podstawowych taryf.

Formuła dla Firm – „Dla rozmawiających”

rozmawiajacych

Formuła dla Firm – „Dla korzystających z Internetu”

internetowi

Oraz wspomniana Formuła 4.0 VIP

fsc_Nowa_FORMU_A_dla_Firm_Tako_rzecze_Rzecznik_Play (3)

Idealnie nadająca się dla firm, osób, często wyjeżdżających za granicę, gdzie nie będzie już konieczności wykupywania dodatkowych pakietów roamingowych. Myślę, że jeszcze bardziej popularna stałaby się z pakietem danych, choćby 1GB, ale to jak na razie chyba nie do przeskoczenia opcja dla naszych telekomów.

Więcej szczegółów, na temat nowej oferty dla firm znajdziecie na stronie bloga Play.

fsc_Drugi_numer_na_karcie_SIM_nowa_us_uga_w_PLAY_Tako_rzecze_Rzecznik_Play

Klienci indywidualni, również doczekali się długo oczekiwanej usługi, czyli możliwości podpięcia drugiego numeru do naszej karty SIM.

jaktodziala

Cennik, tej usługi przedstawia się następująco:

fsc_Drugi_numer_na_karcie_SIM_nowa_us_uga_w_PLAY_Tako_rzecze_Rzecznik_Play (2)

To chyba niewiele, za brak konieczności noszenia dwóch telefonów ze sobą lub zamieniania jednej karty na drugą.

No to jak zwykle, czekamy na ruch od pozostałych operatorów, prawdopodobnie zareagują na dniach, jak na wcześniejsze nowości od Play:).