Moje przemyślenia

Play z nową Formułą dla Firm i drugim numerem na jednej karcie SIM

Grzegorz Ułan
20

No i doczekaliśmy się kolejnej "rewolucji" na rynku telekomów ze strony Play. Pierwszą bez wątpienia była sama Formuła, a na dzisiejszej konferencji ogłoszona została jej nowa odsłona. W nowej propozycji dla Firm, dodana została opcja 100 minut na rozmowy w roamingu (obowiązuje w UE) oraz nielimi...

No i doczekaliśmy się kolejnej "rewolucji" na rynku telekomów ze strony Play. Pierwszą bez wątpienia była sama Formuła, a na dzisiejszej konferencji ogłoszona została jej nowa odsłona.

W nowej propozycji dla Firm, dodana została opcja 100 minut na rozmowy w roamingu (obowiązuje w UE) oraz nielimitowane odbieranie połączeń, aż się prosi, by dodać tu jeszcze opcję pakietu danych w roamingu, ale to chyba następna odsłona dopiero:).

Zacznijmy od podstawowych taryf.

Formuła dla Firm - "Dla rozmawiających"

Formuła dla Firm - "Dla korzystających z Internetu"

Oraz wspomniana Formuła 4.0 VIP

Idealnie nadająca się dla firm, osób, często wyjeżdżających za granicę, gdzie nie będzie już konieczności wykupywania dodatkowych pakietów roamingowych. Myślę, że jeszcze bardziej popularna stałaby się z pakietem danych, choćby 1GB, ale to jak na razie chyba nie do przeskoczenia opcja dla naszych telekomów.

Więcej szczegółów, na temat nowej oferty dla firm znajdziecie na stronie bloga Play.

Klienci indywidualni, również doczekali się długo oczekiwanej usługi, czyli możliwości podpięcia drugiego numeru do naszej karty SIM.

Cennik, tej usługi przedstawia się następująco:

To chyba niewiele, za brak konieczności noszenia dwóch telefonów ze sobą lub zamieniania jednej karty na drugą.

No to jak zwykle, czekamy na ruch od pozostałych operatorów, prawdopodobnie zareagują na dniach, jak na wcześniejsze nowości od Play:).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

roaming