Telekomy

Play uruchamia loterię z nagrodą główną milion złotych

Grzegorz Ułan
Play uruchamia loterię z nagrodą główną milion złotych
24

Walka o rejestrację numerów prepaid wkracza w decydującą fazę. Już tylko miesiąc został na zarejestrowanie swojego numeru, a operatorzy zrobią wszystko, by jak najwięcej klientów zarejestrowało się właśnie u nich.

Loteria z atrakcyjnymi nagrodami, to nie nowość. Na pomysł taki wpadło już T-Mobile jeszcze w listopadzie 2016, gdzie do wygrania są między innymi 4 samochody BMW 318i Limousine (jeden już rozdany w pierwszym losowaniu).

W loterii Play główna nagroda to milion złotych oraz 5x100 000 zł, które rozlosowane zostaną podczas wielkiego finału 17 lutego. Do tego czasu, co tydzień w czwartek losowane będą przedpłacone karty Visa, o wartości 1 000 zł (250 sztuk). Pierwsze losowanie 12 stycznia, zbieranie losów od 2.01 do 8.01.

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w loterii?

  • Trzeba mieć numer na kartę w Play (pre-paid) i dokonać rejestracji w tej sieci, można też przenieść swój numer od innego operatora
  • Numer musi być aktywny, czyli musi wykonywać połączenia wychodzące i przychodzące.
  • Trzeba mieć ukończone 13 lat i mieszkać w Polsce.

Zaczyna się robić ciekawie i myślę, że to nie koniec kuszenia i do końca stycznia możemy spodziewać się jeszcze wielu niespodzianek od naszych operatorów.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu