Mobile

Play daje dziś 60 procent więcej do doładowania [prasówka]

TP
Tomasz Popielarczyk
3

Dziś jest ten dzień, w którym czytanie i oglądanie czegokolwiek jest bardzo ryzykowne. Media i firmy prześcigają się w kolejnych żartach i naciąganych newsach. Rano np. widziałem materiał o konieczności wożenia ze sobą karty pojazdu i zapisywania w niej wszystkich osób korzystających z samochodu ora...

Dziś jest ten dzień, w którym czytanie i oglądanie czegokolwiek jest bardzo ryzykowne. Media i firmy prześcigają się w kolejnych żartach i naciąganych newsach. Rano np. widziałem materiał o konieczności wożenia ze sobą karty pojazdu i zapisywania w niej wszystkich osób korzystających z samochodu oraz pokonywanej przez nich trasy... Prawie uwierzyłem. Zapewniam jednak, że w prasówce będzie bez żartów.

Play daje 60 proc. więcej do doładowań

Play zapewnia, że nie jest to żaden żart. Otóż doładowując swoje konto dziś dostaniemy zupełnie nowe i bardzo atrakcyjne bonusy. Wyglądają one następująco:

  • 5 – 10 zł: 60 SMS
  • 11 – 25 zł: 80 min
  • 26 – 50 zł: 300 MB
  • od 51 zł: 60% doładowania na konto promocyjne

Niestety nie obyło się bez wpadek. Część użytkowników narzeka, że mimo promocji dalej otrzymała stare premie. Mam nadzieję, że to tylko tymczasowa wpadka, bo sam planuję skorzystać z okazji.

MediaTek prezentuje high-endowe chipy

Nowe procesory MediaTek mają być znane pod nazwą Helio. Marka ta obejmie jedynie topowe układy, które będą adresowane urządzeniom z najwyższej półki. Ma ona nawiązywać do greckiego boga słońca Heliosa i tym samym symbolizować potęgę oraz rozmach. To bardzo dobry ruch, bo dotychczasowe nazwy stosowane przez tajwańską firmę były bardzo trudne do zapamiętania. Teraz np. model 64-bitowy MT6795 z ośmioma rdzeniami 2,2 GHz będzie nosił nazwę Helio X10.

Nowy Twitch dla Androida

Twitch dla Androida został zaktualizowany i rozbudowany o nowe, całkiem przydatne rozwiązania. Użytkownicy od teraz mogą uruchamiać odtwarzacz w małym okienku pop-up i w trakcie oglądania streamu przeglądać bazę w poszukiwaniu innych nagrań. Działa to bardzo podobnie do tego, co od pewnego czasu oferuje mobilny YouTube. Twitch poszedł o krok dalej i wprowadził również możliwość słuchania w tle. Możemy zatem w dowolnym momencie przejść do innego aplikacji i wyłącznie słuchać np. na słuchawkach dźwięku. Nie wiem czy to ma jakiś sens, ale da się.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

PlayMediaTekTwitch