Felietony

Chętnie pomogę udowodnić, że ziemia jest płaska "Nie wierz w to co widzisz"

GM
Grzegorz Marczak
362

Jak wiemy, w dzisiejszych czasach fakty naukowe nie mają znaczenia. Nauka to dla wielu termin bardzo odległy, nudny i tak mało realny, iż staje się czymś niepraktycznym i mało popularnym. Tak więc niektóre naukowe fakty trzeba udowodnić na nowo lub po prostu zdekonspirować siatkę kłamstw za nimi stojącą.

Polacy zabierają się więc za teorię o okrągłej ziemi z przytupem. Rusza akcja zbierania funduszy na bezzałogowy dron, który wszystkim udowodni, że ziemia jest płaska. Jest w tej całej akcji jednak ta sama pułapka, w którą wpadli naukowcy od okrągłej ziemi. Za chwile bowiem pojawią się kolejne nagrania od takich podejrzanych agencji jak NASA i inni pseudo znawcy od kosmosu. Z taką propagandą kłamliwych teorii trzeba więc walczyć zupełnie inaczej. Ponieważ jak wiemy opinia w internecie postronnych kowalskich tworzy dziś fakty i prawdę, to my pomożemy taką opinię zbudować.

W budżecie 1 500 000 zł, jako Antyweb oferuję unikalną na skalę polską kampanie uświadamiającą "Nie wierz w to co widzisz" - w jej skład będą wchodziły:

  • Przygotowanie 10 materiałów wideo udowadniających, że ziemia jest płaska
  • Stworzenie instytutu i zatrudnienie profesorów, którzy przygotują merytoryczne rozprawki na temat płaskiej ziemi
  • Przygotowanie akcji billboardowej w cały kraju - głównie centra miast, ale nie zapominajmy też o terenach podmiejskich
  • Przygotowanie kampanii internetowej zawierającej: artykuły na największych portalach internetowych, stworzenie serwisu informacyjnego, powołanie agencji social mediowej do propagowania tematyki płaskiej ziemi
  • Przygotowanie i produkcję pierwszych 100 płaskich globusów (w planach są akcesoria: podkładki pod myszki, pod napoje, globu w kształcie obrusa itp.)
  • Aktualizację podręczników szkolnych
  • Specjalne kursy dla nauczyciel

Oczywiście przy tak szeroko zakrojonych działaniach dajmy też gwarancję. Zakładamy, że akcja dotrze do 30-40% Polaków, a grono "prawdziwej prawdy" zwiększy się o 10-20%. Mamy praktycznie pewność, że wyniki będą lepsze (na bazie innych teorii, które ostatnio udaje się w Polsce obalić), ale wolimy przedstawić skromne estymacje.

Jeśli, ktoś z organizatorów akcji udowadniającej płaską ziemie jest zainteresowany współpracą, chętnie podeślemy szczegółowy cennik.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hot