Ciekawe strony

PLany Digga na przyszłość - zdjęcia, opinie o restauracjach i produktach

Grzegorz Marczak
PLany Digga na przyszłość - zdjęcia, opinie o restauracjach i produktach
2

Kevin Rose podczas konferencji TheNextWeb w amsterdamie zdradził kilka informacji związanych z planem rozwoju serwisu Digg. Najlepszą chyba dla użytkowników Digga informacją jest to, że autorzy wreszcie zdecydują się na możliwość dodawania i głosowania na zdjęcia (użytkownicy setki razy prosili o...

Kevin Rose podczas konferencji TheNextWeb w amsterdamie zdradził kilka informacji związanych z planem rozwoju serwisu Digg.

Najlepszą chyba dla użytkowników Digga informacją jest to, że autorzy wreszcie zdecydują się na możliwość dodawania i głosowania na zdjęcia (użytkownicy setki razy prosili o taką funkcjonalność)

W przeciągu najbliższych 6 do 12 miesięcy na Diggu mogą pojawić się również opnie na temat restauracji, produktów itp. Jeśli zapowiedzi są prawdzie to oznacza to , że na diggu może pojawić się wszystko co będzie można wykopywać dzięki funkcjonalności serwisu (ciekawe jak będzie wtedy wyglądał digg)


Wypowiedz Kevina podczas konferencjiRose zdradził również, że na diggy będzie więcej personalizacji,  wystarczyło by np: prezentować użytkownikom na stronie głównej wiadomości zbliżone tematycznie do tych które wykopują (można wprowadzić wiele mechanizmów, które pomogą agregować news-y według zainteresowań użytkowników).

Plany Digga są dość ciekawe - to co jednak czego digga to wyjście nieco poza społeczność geek-ów inaczej wszystko co nie będzie związane z internetem, technologią itp. może nie być po prostu wykopywane czy też nawet dodawane do serwisu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu