Ciekawe strony

JamJunky - oceń moją piosenkę

Grzegorz Marczak
JamJunky - oceń moją piosenkę
10

Coraz rzadziej trafiam na jakiś ciekawy startup - przeważnie zalewa nas może kolejnych serwisów społecznościowo sieciowych lub kolejne video, foto, mp3 hostingi. JamJunky o którym pisze centernetwork spodobał mi się jako pomysł -a pomysł jest prosty. Nagraj własną piosenkę wgraj ją na serwer i p...

Coraz rzadziej trafiam na jakiś ciekawy startup - przeważnie zalewa nas może kolejnych serwisów społecznościowo sieciowych lub kolejne video, foto, mp3 hostingi.

JamJunky o którym pisze centernetwork spodobał mi się jako pomysł -a pomysł jest prosty. Nagraj własną piosenkę wgraj ją na serwer i pozwól oceniać ją twoim znajomym lub całej społeczności serwisu.


Jak oni śpiewają?


Idea moim zdaniem świetna (chociaż nie wiem czy oryginalny i unikalny?) - jeśli tylko serwis trafi do odpowiedniego grona twórców i początkujących artystów to pomysłów na rozwój nie zabraknie (a model biznesowy też sam się ciśnie na usta..). Można wyobrazić sobie, że np: serwis ten stanie się platformą komunikacji między młodymi artystami a wydawcami muzycznymi?

Widzimy, że jak na stratup serwis jest kompletny jeśli chodzi o wykonanie i funkcjonalność.

Ciekawe, że zagraniczne startupy tak dramatycznie różnią się jakością i wykonaniem od naszych lokalnych starterów (łatwiej o gotówkę?, a może nieco inny poziom zaangażowania w to co sie robi?)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu