E-sport

PinGuiN Brothers Tournament 2019 - turniej COD: Black Ops 4 dla każdego!

Artur Janczak
PinGuiN Brothers Tournament 2019 - turniej COD: Black Ops 4 dla każdego!
1

Nadszedł czas na otwarte zawody w Call of Duty: Black Ops 4 na PlayStation 4. Pierwsza edycja turnieju miała miejsce w 2016 roku i została ciepło przyjęta przez polską społeczność popularnej serii Activision. Jeśli czujecie się na siłach i chcecie powalczyć o 2000zł to zapisy już się rozpoczęły. Każdy może dołączyć, ale nagrodę otrzymają jedynie najlepsi. Nie zabraknie dobrej oprawy, świetnych komentatorów i meczów pełnych emocji!

Kto zostanie mistrzem Black Ops 4?

Doskonale wiemy, że scena esportowa Call of Duty w naszym kraju nie jest tak duża i popularna jak ta związana CS:GO. Niemniej, kiedy pojawia się okazja poinformowania Was o ciekawej inicjatywie związanej z COD-em, nie mogę przejść obok niej obojętnie. Turniej PinGuiN Brothers z łączną pulą nagród w wysokości 2500zł rozpocznie się 26 stycznia tego roku. Wszyscy zainteresowani, aby dołączyć do tych zawodów mają czas do 20.01.2019. Wystarczy skorzystać z tego formularza. Całość zostanie rozegrana w formie drabinki podwójnej eliminacji. Jeżeli w rozgrywkach weźmie udział 16 lub więcej drużyn, wszystkie mecze rozgrywane są w formacie Best of 3 z wyjątkiem Wielkiego Finału. Dokładny regulamin znajdziecie pod tym adresem.

Czego się spodziewać po PinGuiN Brothers Tournament 2019?

Jeżeli nie mieliście wcześniej styczności z omawianym wydarzeniem, to zachęcam do nadrobienia materiałów z poprzedniej edycji. Na liście znajdziecie zapisy ze wszystkich najważniejszych etapów turnieju z 2016: Ćwierćfinał, Półfinał i Finał. Warto podkreślić, że nie jest to wydarzenie na dużą skalę i próżno tu szukać oprawy rodem z największych imprez esportowych na świecie. Mimo to, zawody dobrze się ogląda, komentujący dobrze odnajdują się w swojej roli, a emocji na ekranie nie brakuje. Jeżeli będzie Wam mało i chcielibyście poznać więcej szczegółów z pierwszego PinGuiN Brothers Tournament to wszystkie niezbędne informacje znajdziecie tutaj. Mocno wierzę, że nowa edycja będzie lepsza od poprzedniej pod każdym względem.

Całość będzie relacjonowana przez:

Kamil "Dziukens" Dziuk
Patryk "K1KS" Cieszyński

Stream z Turnieju będzie dostępny na:

YouTube - https://www.youtube.com/PinGuiNPL
Twitch - https://www.twitch.tv/kiksoholik

Tego typu inicjatywy to nie tylko ciekawostka dla fanów Call of Duty. To też dobry pomysł na zapoznanie się z esportowym wcieleniem Black Ops 4. Profesjonalne rozgrywki w COD-a są najbardziej popularne w USA, co nie oznacza, że i my nie możemy mieć czegoś dobrego i swojego. Nawet jeżeli wcześniej nie mieliście styczności ze sceną omawianej gry, to zachęcam włączyć stream z samej ciekawości i zobaczyć, że to naprawdę przyjemne i dynamiczne starcia z udziałem utalentowanych graczy.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu