36

Pierwszy odcinek show Rafała Agnieszczaka w lookr.tv – gościem jest Kominek

Rafał Agnieszczak (ten ze zdjęcia) przepytuje na lookr.tv znanego blogera Kominka. Nagranie to jak rozumiem jest pierwszym odcinkiem cyklu poświęconego e-biznesowi o nazwie starup school i dość infantylnym pod tytule „Jak to się k… robi”. W pierwszym odcinku dużo o e-biznesie nie ma jest za to przepytywanie Kominka na różne tematy, począwszy od jego blogu, […]

Rafał Agnieszczak (ten ze zdjęcia) przepytuje na lookr.tv znanego blogera Kominka. Nagranie to jak rozumiem jest pierwszym odcinkiem cyklu poświęconego e-biznesowi o nazwie starup school i dość infantylnym pod tytule „Jak to się k… robi”. W pierwszym odcinku dużo o e-biznesie nie ma jest za to przepytywanie Kominka na różne tematy, począwszy od jego blogu, poprzez konkursu blogroku czy webstary a kończąc na opiniach na temat kciuk.pl czy też porażki epuls.pl.

Całość wyszła moim zdaniem „całkiem dobrze” jak na początek. Rafał w porównaniu do pierwszych programów Wojewódzkiego tylko czasami zapominał, że nie on jest główną gwiazdą programu :) No i nie dajcie się nabrać na reklamowany cud Yerba Mate – tego naprawdę nie da się pić.

Ps. Kolejny odcinek zapowiada się natomiast całkiem rzeczowo – gościem będzie współtwórca serwisu filestube.com