Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Tablety

Pierwszy naprawdę realistyczny Pinball już na Androidzie

GU
Grzegorz Ułan
8

Muszę przyznać, że to prawdziwa gratka też i dla mnie, jako wieloletniego miłośnika tej formy rozrywki. Wychowałem się na piosenkach, dostępnych jedynie na kasprzaku, słuchając listy przebojów radiowej trójki, nagrywając przy tym na kasetach co lepsze kawałki, nie był to też jeszcze czas, kiedy mo...

Muszę przyznać, że to prawdziwa gratka też i dla mnie, jako wieloletniego miłośnika tej formy rozrywki. Wychowałem się na piosenkach, dostępnych jedynie na kasprzaku, słuchając listy przebojów radiowej trójki, nagrywając przy tym na kasetach co lepsze kawałki, nie był to też jeszcze czas, kiedy mogłem sobie pozwolić na Atari czy Commodore, więc moimi ulubionymi lokalami były w tamtych czasach te z wstawionymi pinballami. Przyznam, iż odkąd mam smartphone, niemal codziennie odwiedzałem Android Market w poszukiwaniach takich gier. No i tych typu Pong, który to też był jednym z moich pierwszych rozrywek w temacie gier. Jak dziś pamiętam takie czarne pudełko z dwoma padami i czerwonymi pokrętłami, podłączane do telewizora, czarno-białego:).

Ale wracając do dzisiejszych czasów, wersja pinballa, zaproponowana przez FarSight Studio (strona wita głośną muzyką), najbardziej przypomina mi te oryginalne duże maszyny.

W darmowej wersji mamy dostępne 4 stoły - Williams, Stern, Gottlieb oraz Bally. Najlepiej pobrać wszystkie, będąc podłączonym pod WiFi. Sterowanie bramkami jest bardzo wygodne, nawet na smartphone. Na tablecie wrażenia są na pewno bardziej realistyczne. Bile można wybijać jak w tradycyjnym pinballu, "wyciągając" drążek w przedniej części maszyny.

Dodatkowo możemy połączyć się z kontem na Facebooku i dzielić się wynikami ze znajomymi. Mnie przy próbie autoryzacji wyrzucało z FB, więc to być może opcja dostępna tylko dla płatnej wersji, która umożliwia zapisywanie wszystkich wyników. W darmowej wersji pokazuje tylko jeden, ten najlepszy.

Koszt jednego stołu to wydatek rzędu 3.99$. Przy zakupie wszystkich stołów cena ta kształtuje się w granicach 9.99$.

A więc życzę Wam jak najwięcej multiballi i zapraszam do pobierania:)

Android Market
App Store

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Android