Seriale

Pierwsze zdjęcie i film z "Wiedźmina" - Henry Cavill jako Geralt. Netflix rusza z produkcją!

Konrad Kozłowski
Pierwsze zdjęcie i film z "Wiedźmina" - Henry Cavill jako Geralt. Netflix rusza z produkcją!
64

Czekaliśmy, czekaliśmy i się doczekaliśmy! Netflix poinformował właśnie o starcie produkcji serialu "Wiedźmin", które premiera odbędzie się w 2019 roku. Zastanawiacie się jak wygląda Henry Cavil jako Geralt? Już nie musicie - mamy zdjęcie!

Obsada serialu "Wiedźmin" Netfliksa wzbudziła niemałe emocje - przypomnę, że poznaliśmy aktorów wcielających się we wszystkich najważniejszych bohaterów, których ujrzymy na ekranie. Dzisiaj poznaliśmy zupełnie nowych, wśród których pojawił się Maciej Musiał, którego lada moment ujrzymy w "1983" - pierwszym polskim serialu Netfliksa. Ponadto do obsady dołączyli: Eamon Farren(A.B.C.,Twin Peaks) jako Cahir, Joey Batey (Templariusze, Cormoran Strike) jako Jaskier, Lars Mikkelsen (House of Cards, Sherlock) jako Stregobor, Royce Pierreson (Wanderlust, Judy) jako Istredd, Wilson Radjou-Pujalte (Jamillah & Aladdin, Dickensian) jako Dara oraz Anna Shaffer (Harry Potter) jako Triss.

Oprócz nich, obsadę uzupełniają: Rebecca Benson - Marilka, Shane Attwooll - Nohorn, Luke Neal - Vyr, Matthew Neal - Nimir, Tobi Bamtefa - Danek, Sonny Serkis - Martin, Roderick Hill - Fletcher, Inge Beckmann - Aridea, Charlotte O’Leary - Tiffania, Natasha Culzac - Toruviel, Amit Shah - Torque, Tom Canton - Filavandrel.

Oparty na serii książek Andrzeja Sapkowskiego serial nie otrzymał jeszcze konkretnej daty premiery, ale wiemy, że zadebiutuje w przyszłym roku. Ze względu na dość późny termin rozpoczęcia zdjęć na planie można śmiało zakładać, że będzie to raczej końcówka 2019, najprawdopodobniej okolice listopada i grudnia.

Henry Cavill jako Geralt - pierwsze zdjęcie...!

Na pierwszym zdjęciu, jakie udostępnił Netflix, możemy zobaczyć głównego bohatera całego zamieszania. Nie brakowało do tej pory grafik fanowskich przedstawiających Henry'ego Cavilla w roli Geralta, ale to, co ujrzeliśmy dzisiaj, wygląda kompletnie inaczej. Z jednej strony nie powinno być to dla nas zaskoczeniem, ale z drugiej strony odnoszę wrażenie, że spodziewałem się jednak czegoś innego. Moja wyobraźnia zawodziła, gdy chciałem wygenerować w swojej głowie ucharakteryzowanego Cavilla, a zaprezentowana fotografia mnie kompletnie nie przekonuje do wyboru Netfliksa - miejmy nadzieję, że to nie koniec prac nad jego wyglądem. Poza tym, nie ma co ganić dnia przed zachodem Słońca, bo jest może coś, o czym nie wiemy, a co przekonało włodarzy projektu do podjęcia takiej decyzji, ale pozostaję sceptyczny.

Tym bardziej, że oprócz zdjęcia otrzymaliśmy krótkie wideo, na którym Geralt wyłania się z ciemności, robi minę i bierze łyk tajemniczej mikstury. Zobaczcie sami:

Henry Cavill jako Geralt - ... i pierwsze nagranie wideo!

https://www.instagram.com/p/BpmcNBgFb21/?hl=pl&taken-by=henrycavill

Przypomnę, że oficjalny opis fabuły serialu Netflix brzmi:

Oparty na bestsellerowej serii powieści serial Wiedźmin to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hot