Wywiady

Pierwsze video!

Grzegorz Marczak

Rocznik 74. Pasjonat nowych technologii, kibic wsz...

138

Wiele rzeczy robiliśmy i zmienialiśmy na Antyweb, ale nie pamiętam abym czuł się tak zestresowany i jednocześnie podekscytowany jak dzisiaj, przy tym materiale. Rozpoczynamy na Antyweb coś nowego, nieśmiało robimy kroczek w kierunku całkiem nowych mediów. Nie chcemy jednak pędzić na ślepo za tren...

Wiele rzeczy robiliśmy i zmienialiśmy na Antyweb, ale nie pamiętam abym czuł się tak zestresowany i jednocześnie podekscytowany jak dzisiaj, przy tym materiale.

Rozpoczynamy na Antyweb coś nowego, nieśmiało robimy kroczek w kierunku całkiem nowych mediów. Nie chcemy jednak pędzić na ślepo za trendem, ale zrobić ten krok po swojemu, w naszym stylu. Oczywiście nie robimy tego tylko dla siebie, dlatego zachęcamy was do dzielenia się waszymi opiniami, uwagami, pomysłami i sugestiami.

Po więcej zapraszam do materiału video, poznacie w nim część ekipy Antyweb oraz kogoś nowego, kto z całym tym zamieszaniem ma bardzo dużo wspólnego.

Na koniec chciałbym bardzo podziękować firmie Sony za udostępnienie świetnego sprzętu do video. Mam nadzieję, że widać to w jakości powyższego materiału.

PS. Koniecznie obejrzyjcie materiał do końca, bo po ostatniej planszy jest mała niespodzianka

Muzyka użyta w filmie pochodzi z bensound.com

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hot