Świat

Pierwsze kawałki API od MySpace

Grzegorz Marczak
Pierwsze kawałki API od MySpace
0

Wcześniej pisałem o tym, że MySpace zauważyło dynamizm z jakim rozwija się facebook oraz jego pomysły z otwartymi API. Myspace zapowiadało stworzenie własnego API. Dzisiaj mamy możliwość podejrzeć pierwsze prób stworzenia API dla web albumów. Możliwość API na razie dają bardzo małe pole do pop...


Wcześniej pisałem o tym, że MySpace zauważyło dynamizm z jakim rozwija się facebook oraz jego pomysły z otwartymi API. Myspace zapowiadało stworzenie własnego API.

Dzisiaj mamy możliwość podejrzeć pierwsze prób stworzenia API dla web albumów. Możliwość API na razie dają bardzo małe pole do popisu, możemy wyświetlić album, wyświetlić album w trybie pokazu slajdów oraz dodać album.Bardzo ciekawy jestem czy API do MySpace wywoła taką falę nowych aplikacji jak to było w przypadku facebooka. Swoją drogą głupotą było by nie tworzyć dodatków dla największego na świecie (jeszcze) serwisu społecznościowego.

Zastanawiam się również jak MySpace zapanuje nad tym api i powstającymi na ich bazie wigetami i dodatkami - już teraz widać, że coraz ciężej jest sterować tak dużym "okrętem" jakim stało się Myspace.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu