Apple

Szykujcie zaskórniaki, Apple szykuje pięć nowych iPadów

Kamil Świtalski
Szykujcie zaskórniaki, Apple szykuje pięć nowych iPadów
20

Jeszcze w tym roku Apple miałoby wpuścić na rynek pięć nowych iPadów. Nie wiadomo jednak czy chodzi o odświeżone wersje urządzeń, czy zupełnie nowe projekty.

W tym roku Apple dość mocno odświeża swoją ofertę produktów, regularnie aktualizując kolejne składowe portfolio. Wiosną niemal każda kategoria doczekała się nowych / odświeżonych wersji widniejących tam komputerów, słuchawek czy tabletów. Ale skoro w marcu doczekaliśmy się "nowych" tabletów od Apple (mowa o iPad Air 3 oraz iPad mini 5. generacji), raczej niewielu liczyło na kolejne nowości w temacie jeszcze w tym roku. A tu niespodzianka — wygląda na to, że jeszcze w 2019 doczekamy się pięciu nowych iPadów. No, nowych jak nowych — bo nie jest wykluczone, że Apple raz jeszcze co delikatnie uaktualni modele, które obecnie dostępne w ofercie.

Zobacz też: Apple zmienia ofertę MacBooków i to dość drastycznie

Pięć nowych iPadów jeszcze w tym roku ma trafić do klientów

Informacje na temat nowych modeli tabletów pochodzą od Euroazjatyckiej Komisji Gospodarczej, w której to Apple złożyło dokumenty dotyczące nowych sprzętów. Nowe urządzenia o numerach A2068, A2198, A2230, A2197 oraz A2228 mają tam kategorię "tablet computer" — to nazewnictwo które Apple regularnie stosuje w odniesieniu do iPadów od czasów ogłoszenia iPadOS.

Jak to zwykle bywa, obecnie możemy jedynie wróżyć z fusów co kryje się za tymi tajemniczymi oznaczeniami. Jeżeli miałbym obstawiać, to... prawdopodobnie w związku z nowym systemem, Apple będzie chciało jeszcze bardziej przypodobać się profesjonalistom — stąd najwyższe modele dostaną zestaw nowości zapewniający im jeszcze większy zastrzyk mocy. Ale kto wie, może nas jeszcze czymś zaskoczą i do (juz i tak bogatej oferty tabletów) dodadzą jakieś nowe urządzenie? Według MySmartPrice, z których pochodzą wszystkie te informacje, iPady mają trafić do sprzedaży jeszcze tej jesieni. Tuż obok nowych AirPods 3 i nowych smartfonów giganta.

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu