Świat

Photobucket udostępnia grupowe albumy

GM
Grzegorz Marczak
0

Autorem poniższego tekstu jest Juanna La Loca Photobucket, jedna z najpopularniejszych stron oferujących możliwość przechowywania zdjęć, udostępnił nową opcję – możliwość tworzenia albumów grupowych. Albumy grupowe zostały stworzone z myślą o łatwym dzieleniu się zdjęciami i filmami między...


Autorem poniższego tekstu jest Juanna La Loca

Photobucket, jedna z najpopularniejszych stron oferujących możliwość przechowywania zdjęć, udostępnił nową opcję – możliwość tworzenia albumów grupowych.

Albumy grupowe zostały stworzone z myślą o łatwym dzieleniu się zdjęciami i filmami między znajomymi ze szkoły, uczelni czy członkami rodziny. Należący do danej grupy członkowie w prosty sposób mogą wejść do albumu, dodać nowe pliki lub je pobrać. Rozwiązanie to jest szczególnie przydatne w przypadku różnych uroczystości rodzinnych, typu wesele, szkolnych czy studenckich imprez, wycieczek, koncertów. Nowa opcja pozwala także na tworzenie albumów tematycznych, poświęconych zainteresowaniom dzielonych z przyjaciółmi, np. zdjęć waszych domowych zwierzaków, gwiazd, ulubionych sportowców, itd.
Pojemność takiego albumu - 1 GB, co prawda nie powala na kolana, ale jest na tyle duża, że można swobodnie skompletować całość zdjęć z danej imprezy. Założyciel albumu może sam tworzyć łatwe do zapamiętania adresy, wskazujące na zawartość, np. photobucket.com/slicznefotkimariuszawlazlego, a ponadto otrzymuje powiadomienia o nowo dodanych zdjęciach lub filmach. Poza tymi opcjami album grupowy nie różni się niczym od zwykłego, udostępniony jest pokaz slajdów i wszystkie podstawowe aplikacje, z których możemy korzystać na co dzień.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

zdjęciahosting zdjęć