Startups

Usługi weterynaryjne na abonament: tak działa nowy polski startup PetHelp

Kamil Świtalski
Usługi weterynaryjne na abonament: tak działa nowy polski startup PetHelp
13

Na polskim rynku wystartowała właśnie nowa usługa dla wszystkich właścicieli czworonogów która pozwoli wykupić opiekę weterynaryjną w formie... abonamentu!

Wszyscy właściciele zwierząt wiedzą, że dobra opieka medyczna do której można się zwrócić o każdej porze dnia i nocy jest na wagę złota. Dobre usługi rzadko kiedy są tanie, ale zdarza im się nadrabiać w innych aspektach. Dzisiaj chciałbym wam przedstawić nowy polski startup, którego ambicją jest — jak sami twierdzą — podniesienie jakości życia domowych zwierząt.

Ceny usług weterynaryjnych do najniższych nie należą — szczególnie kiedy zsumujemy cały zestaw rocznych wydatków obejmujących nie tylko leczenie, ale też regularną pielęgnację, szczepienia i nieprzewidziane wypadki losowe. PetHelp.pl to raczkujący polski startup, który w formie abonamentów oferuje cały pakiet usług weterynaryjnych. Na ten moment jego twórcy przygotowali po trzy oferty dla właścicieli psów oraz kotów. Ich ceny zaczynają się już od 19,90 miesięcznie (dla kotów) / 29,90 miesięcznie (dla psów) — i w każdym przypadku obowiązuje co najmniej roczna umowa. W skład każdego z nich wchodzą:

  • konsultacje ogólne;
  • porady online;
  • odrobaczanie;
  • szczepienia;
  • badania laboratoryjne
  • obcinanie pazurów;
  • opróżnianie gruczołów;
  • a także rabaty na konsultacje specjalistyczne, RTG i USG.

Ich ilość różni się w zależności od planu, na który się zdecydujemy. PetHelp poza łatwym dostępem do profesjonalnej opieki weterynaryjnej obiecuje także: spersonalizowane porady medyczne, telemedycynę, przypomnienia o wizytach i szczepieniach, program punktowy, przejrzyste zasady i łatwy dostęp do całej kartoteki medycznej naszego pupila.

Sami jesteśmy właścicielami czworonogów, dlatego zdajemy sobie sprawę, jakim stresem dla każdego domownika jest ich choroba. Doskonale wiemy też, jak kosztowne bywa ich leczenie weterynaryjne. Właśnie na wypadek tych trudnych - a przecież nieuniknionych - sytuacji, chcemy podać Ci pomocną dłoń.

Usługa dopiero startuje — stąd jej zasięg nie jest jeszcze na tyle silny, jak prawdopodobnie wielu z was by oczekiwało — ale i tak nie jest źle. Warto mieć na uwadze, że na ten moment jedynymi pupilami jakie obejmuje usługa są psy i koty, a placówek z którymi PetHelp ma podpisaną umowę jest raptem 44 w całym kraju. Naturalnie korzystanie z usług w abonamencie nie oznacza, że nie możemy w danej placówce dokupić kolejnych — i załatwić kilku spraw za jednym zamachem w ramach jednej wizyty.

Pethelp nie ma konkurencji. Jesteśmy pierwszą w firmą w Polsce, która oferuje pakiety medyczna dla zwierząt domowych. Główną zaletą Pethelp jest możliwość płacenia za usługi weterynaryjne lub daną usługę przez 12 miesięcy, nie ma konieczności wpłaty jednorazowej. Jednak jeśli zapłacisz za cały pakiet jednorazowo, możesz liczyć na atrakcyjny rabat! Co więcej w Pethelp z góry wiesz ile mogą kosztować usługi weterynaryjne dla Twojego pupila. Niestety taka transparentność cenników nie jest standardem na rynku. My staramy się to zmienić.

Więcej informacji na temat usługi znajdziecie na oficjalnej stronie: https://pethelp.pl.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu