Polska

pajeczyna.pl chce pomagać polakom?

Albert Tomaszewski
pajeczyna.pl chce pomagać polakom?
6

Autorem poniższego tekstu jest Albert Tomaszewski Zdarzało mi się tu kilkakrotnie pisać o tym, jak to fajnie jest, jak serwis sobie wymyśli dobrą misję, którą chce realizować. Znaleziona na startups.pl pajeczyna misję niewątpliwie posiada: Niesienie pomocy Polakom to cel, wokół którego skupiony...

Autorem poniższego tekstu jest Albert Tomaszewski

Zdarzało mi się tu kilkakrotnie pisać o tym, jak to fajnie jest, jak serwis sobie wymyśli dobrą misję, którą chce realizować. Znaleziona na startups.pl pajeczyna misję niewątpliwie posiada:

Niesienie pomocy Polakom to cel, wokół którego skupiony jest zespół Pajęczyny. Postanowiliśmy wykorzystać całą swoją wiedzę i doświadczenie dla realizacji tej idei.

To cytat ze strony “O nas”, który wraz z resztą tekstu dopełnia przesłanie wypisane w nagłówku: To my pomagamy Polakom.

Już ten górnolotny, patriotycznych ton w serwisie z ogłoszeniami wystarczył mi, żeby się zdrowo uśmiechnąć. Gdy hasła skojarzyłem z nazwą - zacząłem się głośno śmiać, ale gdy pierwszą w kolejności kategorią ogłoszeń okazało się hasło ”dogging” - poziom absurdu mnie przerósł…

Nie chcę się bawić w złośliwości - ale tak pomieszanego zestawienia jeszcze nie widziałem. Przez długą chwilę zastanawiałem się, czy to nie jest jakiś żart i do tej pory nie mogę uwierzyć, że w pajęczynie są prawdziwe ogłoszenia. Czy to możliwe, żeby tak karykaturalna kopia Gumtree miała 125 000 poważnych ogłoszeń w bazie?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu