Ciekawe strony

Bebo + gazeta i o co chodzi?

Grzegorz Marczak
Bebo + gazeta i o co chodzi?
6

Wszyscy zapewne już dzisiaj przeczytali news dnia na temat bebo i gazety które stworzyły razem bebogazetę pod adresem Bebo.gazeta.pl. Odwiedziłem ten serwis który zdaniem gazety będzie "liderem wśród wśród sieci społecznych w Polsce" i przyznam szczerze, że poczułem się nieco zagubiony tym co zo...

Wszyscy zapewne już dzisiaj przeczytali news dnia na temat bebo i gazety które stworzyły razem bebogazetę pod adresem Bebo.gazeta.pl.

Odwiedziłem ten serwis który zdaniem gazety będzie "liderem wśród wśród sieci społecznych w Polsce" i przyznam szczerze, że poczułem się nieco zagubiony tym co zobaczyłem:Długo szukałem tego co dała temu serwisowi gazeta i jedyne co znalazłem to podstrony w bebogazeta serwisu sport oraz plotek. Niestety nie dane mi było "pobuszować" po bebogazetowej wersji serwisu sport ponieważ dopadł mnie taki oto wredny komunikat (mimo iż nie byłem zalogowany):

Przekroczono limit czasu sesji
Sesja nie była aktywna przez ponad 60 minut. Ze względów bezpieczeństwa nastąpiło automatyczne wylogowanie.

Cóż zapewne choroba wieku dziecięcego. Wracając jednak do tematu - bardzo bym chciał aby ktoś wytłumaczył mi jaką wartość dodaną będzie miała bebogazeta ? - czy dostarczenie treści z gazety do bebo ma zbudować najlepszy serwis społecznościowy w Polsce?

Bebogazeta przypomina mi niestety trochę serwis Pino, który tworząc nowy portal (bo bebogazeta jest zupełnie oddzielnym bytem od bebo.com) wyświetlający informacje z różnych kupionych wcześniej stron miał nadzieję na podbój polskiego internetu.

Oczywiście nie twierdzę, że to samo co z Pino czeka bebo i gazetę ale na dzień dzisiejszy nie widzę specjalnych zalet tego nowego bytu internetowego.

Jeśli ktoś wytłumaczy mi gdzie szukać drogi do sukcesu dla bebogazety stawiam piwo na Yulbiz:) (w tym przypadku sukces musi być przez duże "S" bo jestem świadomy, że gazeta i bebo są w stanie wygenerować wspólnie "jakiś" ruch na tej stronie).

PS. Należy natomiast zwrócić uwagę na aktywność polskiego bebo - czyli tego co i jak robi bebo w Polsce. Inne serwisy, które ogłaszają swoje "wejście" do naszego kraju kończą swoja działalność na tłumaczeniu serwisu i tworzeniu polskiego rzadko aktualizowanego bloga. W przypadku bebo mamy proaktywne działania mające na celu stworzenie czegoś więcej - i za to należą się duże brawa!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu