78

Outlook z 400 milionami aktywnych kont oraz obsługą zewnętrznych kont przez SMTP

Imponujący wynik, choć do przewidzenia, wszak Hotmail dostarczył większość z tej liczby użytkowników. Jednak opcja obsługi zewnętrznych kont email, dodajmy na wzór Gmaila, stawia tego webmaila na pozycji mocno konkurencyjnej do tożsamej usługi od Google, przynajmniej dla osób, które szukają już alternatywy dla Gmaila. Działa to praktycznie identycznie jak w przypadku Gmaila. Mamy do wyboru […]

Imponujący wynik, choć do przewidzenia, wszak Hotmail dostarczył większość z tej liczby użytkowników. Jednak opcja obsługi zewnętrznych kont email, dodajmy na wzór Gmaila, stawia tego webmaila na pozycji mocno konkurencyjnej do tożsamej usługi od Google, przynajmniej dla osób, które szukają już alternatywy dla Gmaila.

Działa to praktycznie identycznie jak w przypadku Gmaila.

outlook

Mamy do wyboru dodanie konta tylko do wysyłania emaili. Podajemy wtedy dany adres email, na który przychodzi kod potwierdzający własność konta, po czym możemy już wysyłać z niego pocztę.

23

Jest też opcja wysyłania z Outlooka poczty poprzez zewnętrzny serwer SMTP.

Schowek01

Wygląda na to, że zapowiada nam się ciekawa walka na tym rynku pomiędzy Gmailem a Outlookiem, czekam tylko na podobną obsługę etykiet, filtrów i wyszukiwania wiadomości jak na Gmailu. Wiele jest jeszcze do zrobienia dla MS, ale powyższy ruch jest dobrym tego początkiem.

Nowe opcje znajdziecie w menu: Więcej ustawień poczty – Konta e-mail.