Felietony

Oto zwycięzcy naszego konkursu organizowanego razem z firmą HP

Grzegorz Marczak
Oto zwycięzcy naszego konkursu organizowanego razem z firmą HP
1

Z literówkami w tekście zapowiadającym konkurs wszyscy poradzili sobie bezbłędnie. Pewnie gorzej już było w konkurencjach i grach zorganizowanych przez HP hptechteam.pl gdzie odbywała się główna część konkursu. Przypomnę tylko, że była to zabawa zorganizowana razem z firmą HP. Nagrodami głównymi...

Z literówkami w tekście zapowiadającym konkurs wszyscy poradzili sobie bezbłędnie. Pewnie gorzej już było w konkurencjach i grach zorganizowanych przez HP hptechteam.pl gdzie odbywała się główna część konkursu.

Przypomnę tylko, że była to zabawa zorganizowana razem z firmą HP. Nagrodami głównymi była konsola PlayStation 3 oraz zegarek binarny.

Oprócz dobrej zabawy konkurs ten miał również przybliżyć nam wszystkim systemy tworzenia kopii zapasowych HP StoreOne Backup, które Zmniejszają ilość wymaganych danych kopii zapasowych nawet o 95% dzięki skalowalnej architekturze umożliwiającej stopniowe wnoszenie opłat w miarę rozwoju infrastruktury, pozwalając na przechowywanie do 10 peta bajtów danych w jednej puli.

Zwycięzcy konkursu

Oto zwycięzcy konkursu. Pierwsze miejsce i konsolę PS3 zdobywa użytkownik o pseudonimie "mic" który zdobył łącznie we wszystkich konkurencjach 86 465 puntków.

Drugie miejsce i zegarek binarny wywalczył użytkownik o nicku "dzambo70" zdobywając 85 198 punktów.

Wszystkim którzy brali udział w konkursie serdecznie dziękujemy za wspólną zabaw a zwycięzcom oczywiście gratulujemy świetnych wyników.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hpkonkurs