Sony

Oto zwycięzca super edycji konsoli PlayStation 4!

Grzegorz Marczak
Oto zwycięzca super edycji konsoli PlayStation 4!
23

Nadszedł czas aby oddać konsolę PlayStation 4 edycję z okazji 20 lecia w dobre ręce. Jak wspominałem wcześniej konsola jest przepiękna stylizowana na model sprzed lat. Otrzymaliśmy bardzo wiele bardzo ciekawych historii związanych z PlayStation. Wśród zgłoszeń były filmy, opowiadania, wiersze, ko...

Nadszedł czas aby oddać konsolę PlayStation 4 edycję z okazji 20 lecia w dobre ręce. Jak wspominałem wcześniej konsola jest przepiękna stylizowana na model sprzed lat.

Otrzymaliśmy bardzo wiele bardzo ciekawych historii związanych z PlayStation. Wśród zgłoszeń były filmy, opowiadania, wiersze, komiksy itp. Bardzo serdecznie dziękujemy za tak duże zaangażowanie i ponad 200 konkursowych zgłoszeń.

Niestety mimo iż bardzo chciałbym rozdać 5 konsol to do dyspozycji mieliśmy tylko jedną i w związku z tym zwycięzca może być tylko jeden.

Nie przedłużając więc oficjalnie ogłaszam, że zwycięzcą konkursu zostaje autor ręcznie pisanego komiksu The Gray Story. Doceniliśmy zarówno historię jak i niecodzienny i dość pracochłonny sposób jej prezentacji :

Wszystkim jeszcze raz bardzo dziękuję za udział w konkursie a zwycięzcę proszę o kontakt ze mną (grzegorz.marczak(na)gmail.com).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu