Felietony

Oto najciekawsze z waszych biurek i zwycięzcy w konkursie o router Cisco Linksys

Grzegorz Marczak
Oto najciekawsze z waszych biurek i zwycięzcy w konkursie o router Cisco Linksys
18

Nadszedł czas na rozstrzygnięcie konkursu w którym do wygrania były 3 super nowoczesne routery firmy Cisco. Przypomnę, że chodzi o modele E4200, E3000 i E2000 ufundowane przez Cisco Linksys Polska Przyznam, że nie było łatwo przejrzeć ponad 160 komentarzy ze zdjęciami. Doświadczenie to było szczegó...

Nadszedł czas na rozstrzygnięcie konkursu w którym do wygrania były 3 super nowoczesne routery firmy Cisco. Przypomnę, że chodzi o modele E4200, E3000 i E2000 ufundowane przez Cisco Linksys Polska Przyznam, że nie było łatwo przejrzeć ponad 160 komentarzy ze zdjęciami. Doświadczenie to było szczególnie trudne ponieważ większość z was ma dużo lepsze miejsce do pracy niż ja :)

Są jednak też "układy" wybitne, których nie zazdroszczę właścicielom, a inni powinno z pewnością posprzątać na biurku. Nie przedłużając jedna prezentuję zwycięzców w kolejności od miejsca 1 do miejsca 3 (bo tylko te zostaną nagrodzone). Autorów zdjęć proszę o kontakt mailowy na grzegorz.marczak(na)gmail.com i przesłanie adresu na jaki ma być dostarczony sprzęt.
Dodatkowo załączam galerię z zdjęciami, które z różnych powodów zwróciły moją uwagę.

Miejsce 1

Wydaje mi się, że każdy chciałby mieć takie warunki do pracy.

Miejsce 2

Stylowo i bardzo elegancko - bardzo lubię dbałość o estetykę w miejscu pracy. Zadowolenie z otoczenia w jakim się pracuje moim zdaniem bardzo pomaga.

Miejsce 3

Jedno jest pewne zestaw wbudowany w biurko wentylacji nie potrzebuje. Zaskakująca konstrukcja choć widziałem, że takie rozłożone "komplety" były też na innych zdjęciach. W każdym razie na pewno znajdzie się w tej kompozycji miejsce na dobry router

A oto inne wyróżniające się zdjęcia

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

konkurs