14

Orange zaopiekował się użytkownikami Androida

Długo oczekiwana aplikacja na systemy z Androidem, zawitała w końcu do Marketu pod nazwą – Orange iCare. Zalety tego programu docenią wszyscy ci, którzy choć raz próbowali przebrnąć na stronie Orange do swojej faktury. Sama aplikacja dostarcza wszystkich informacji o koncie, których poszukiwałem korzystając z konta Orange Online przez stronę www. Mamy tu dwie zakładki […]

Długo oczekiwana aplikacja na systemy z Androidem, zawitała w końcu do Marketu pod nazwą – Orange iCare. Zalety tego programu docenią wszyscy ci, którzy choć raz próbowali przebrnąć na stronie Orange do swojej faktury.

Sama aplikacja dostarcza wszystkich informacji o koncie, których poszukiwałem korzystając z konta Orange Online przez stronę www.

Mamy tu dwie zakładki – Stan konta i pakietów oraz Twoje faktury.
W pierwszej sprawdzimy dostępne środki w ramach abonamentu, pozostałe środki do wykorzystania w wykupionych innych usługach. Między innymi liczbę danych do wykorzystania w Pakiecie Data.

W zakładce faktur, mamy listę już wystawionych, w okresie jednego roku wstecz. Po wejściu w szczegóły, otrzymujemy numer faktury, datę wystawienia z terminem płatności oraz jej status płatności.
Listę faktur, możemy również wyświetlić w postaci wykresu.

Z dodatkowych opcji, w przypadku gdy mamy więcej telefonów na koncie, po podaniu kodu abonenckiego, uzyskamy dostęp do pozostałych numerów. Po sprawdzeniu, w ustawieniach, możemy wyczyścić ten kod z pamięci telefonu.

Oczywiście do aplikacji logujemy się po podaniu loginu i hasła do konta, założonego na stronie Orange.

Orange iCare do pobrania z Marketu