Telekomy

Orange rozpoczyna współpracę ze Spotify!

Grzegorz Ułan
Orange rozpoczyna współpracę ze Spotify!
44

Play i T-Mobile mają Tidala, Orange zdecydował się na współpracę ze Spotify. Na razie to początek, oferta dla klientów abonamentowych i na kartę to standardowa opcja, jaką znamy bezpośrednio od Spotify, czyli konto premium w cenie 19,99 zł.

Z dodatkowych opcji mamy tylko nielimitowany transfer w ramach aplikacji w cenie 4,99 zł. Obowiązuje dla oferty postpaid i prepaid. Wystarczy wysłać bezpłatnego SMS-a na numer 80802 o treści A.

Ponadto przez pierwszy miesiąc klienci mogą włączyć bezpłatny dostęp do Spotify. Dotyczy to pierwszy 1000 klientów, którzy aktywują Spotify pomiędzy 3 a 4 czerwca, czyli w czasie trwania Orange Warsaw Festiwal. Szczegóły tej promocji znajdziecie w regulaminie.

Nie ulega wątpliwości, że najbliższym czasie możemy spodziewać się kolejnych promocji, przy nowych abonamentach czy przy przedłużaniu umowy. Spotify będzie na pewno opcją przyciągającą nowych klientów, wszystko zależy od oferty jaką przygotują w związku z tą współpracą ze Spotify. Przypomnijmy, że w Play mamy darmowy dostęp do Tidala na dwa lata.

Aktywacji Spotify można dokonac na dedykowanej stronie - http://www.orange.pl/spotify

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hotmobile