Netflix

Nadchodzi 5 sezon "Orange is the New Black"! [zwiastun]

Jakub Szczęsny
Nadchodzi 5 sezon "Orange is the New Black"! [zwiastun]
10

Fani produkcji Netfliksa już w czerwcu będą mieć swoje kolejne święto. Polski kanał na YouTube należący do usługodawcy zapowiedział właśnie kolejną odsłonę własnego hitowego serialu "Orange is the New Black".

Opublikowany na YouTube zwiastun prezentuje kolejne zmagania głównych bohaterek. Tym razem przyjdzie nam oglądać ich starania w związku z polepszeniem sytuacji w ośrodku dla osadzonych kobiet - niektóre topory wojenne zostaną zakopane, z innymi będzie nieco więcej problemów. Ogólne przesłanie wypływające z zapowiedzi 5 sezonu Orange is the New Black mówi o jedności w działaniu. Może być zatem bardzo ciekawie! Dalsze losy bohaterek serialu poznacie już od 9 czerwca!

https://www.youtube.com/watch?v=THNuBA9FcCs&feature=youtu.be

Dla osób, które nie znają tego serialu, albo w ogóle nie korzystają z serwisu Netflix - Orange is the New Black to komediodramat opowiadający o losach Piper Chapman, która zostaje skazana na 15 miesięcy pozbawienia wolności w związku ze sprawą Alex - znajomej i przy okazji dilerki narkotyków. Co ciekawe, przestępcza historia Piper miała miejsce na dekadę przed czasem osadzenia akcji serialu, toteż do tego czasu zdążyła ona poukładać swoje życie i "wyjść na prostą". Wymiar sprawiedliwości był jednak nieubłagany i skazał ją na karę bezwzględnego więzienia. Doprowadza to do niezwykle ciekawych sytuacji w więzieni dla kobiet - Piper przechodzi znaczną przemianę i zaczyna wątpić w ideały, którym hołdowała przez ostatnie lata. Zła sytuacja więźniarek skłania ją do wspólnego działania na ich rzecz, a pikanterii całemu serialowi dodają nietuzinkowe osobowości innych bohaterek, a także bardzo specyficzne zasady panujące w ośrodku. Mimo sporej ilości wątków komediowych, Orange is the New Black należy rozpatrywać jako pouczający dramat ukazujący tragedię osób znajdujących się w więzieniu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu