Technologie

Oppo opowie o 5G i nowościach w świecie technologii. Jaka przyszłość nas czeka?

Paweł Winiarski
Oppo opowie o 5G i nowościach w świecie technologii. Jaka przyszłość nas czeka?
0

Już 10 grudnia w Shenzen, w Chinach, odbędzie się Oppo Inno Day, na którym producent smartfonów przeanalizuje przyszłość branży mobile i technologicznej. Nie zabraknie też popularnego ostatnio tematu 5G.

Przewodnim hasłem Oppo Inno Day będzie "Create Beyond Boundaries", co ma podkreślić potrzebę głębokiej i zaawansowanej integracji najnowszych technologii oraz usług w epoce łączności 5G. Sztuczna inteligencja, Big Data - to na pewno wpłynie na przyszłość całej branży, a ostatecznie również na zwykłych użytkowników. Sam jestem ciekawy jak producent, który przecież wielokrotnie pokazał, że potrafi pchać branżę mobile do przodu, przeanalizuje te przyszłościowe tematy.

Przeczytaj też: Recenzja Oppo Reno 2

W tym roku marka zaprezentuje najnowsze wnioski i osiągnięcia w dziedzinie konsumenckich technologii 5G, rzeczywistości rozszerzonej i Internetu Rzeczy. Impreza będzie też platformą wymiany poglądów na temat przyszłości technologii dla kluczowych partnerów.

- czytamy w informacji prasowej.

Wydarzenie odbyło się już w ubiegłym roku, była to jednak impreza zamknięta - tegoroczna edycja jest natomiast otwarta zarówno dla mediów, jak i konsumentów. Na Oppo Inno Day pojawią się eksperci, partnerzy oraz liderzy opinii, którzy podzielą się przemyśleniami i analizami dotyczącymi zmian związanych z tematem 5G. Na specjalnej wystawie natomiast Oppo zaprezentuje pełny, zintegrowany ekosystem najnowocześniejszych technologii oraz ich różnorodne zastosowania.
Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o Oppo Inno Day 2019, informacje znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia.

źródło: informacja prasowa

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu