VOD

Oppenheimer z nowym zwiastunem. Zobaczcie widowisko Nolana

Kacper Cembrowski
Oppenheimer z nowym zwiastunem. Zobaczcie widowisko Nolana
2

Nowy film Christophera Nolana, przedstawiający historię twórcy bomby atomowej, doczekał się oficjalnego trailera!

Advertisement

Oppenheimer okaże się najlepszym filmem Nolana?

O jakości i wybitności Christophera Nolana nie trzeba raczej nikogo przekonywać. Reżyser mający na swoim koncie takie produkcje jak „Mroczny Rycerz”, „Interstellar”, „Incepcja”, „Dunkierka”, czy „Tenet” pracuje obecnie nad nową produkcją — mowa o „Oppenheimer”.

Polecamy: Sony i Warner Bros. Discovery z umową dystrybucyjną na terenie Europy Środkowo-Wschodniej

Produkcja oparta na faktach skupi się na historii J. Roberta Oppenheimera, amerykańskiego fizyka, który podczas II wojny światowej był szefem Projektu Manhattan. Tytułowy bohater przyczynił się do powstania pierwszej bomby atomowej — co zresztą dobitnie opisuje tytuł książki Kaia Birda i Martina J. Sherwina, którą inspirował się Nolan: „Oppenheimer. Triumf i tragedia ojca bomby atomowej”.

Gwiazdorska obsada robi ogromne wrażenie

Film zapowiada się jeszcze lepiej, kiedy spojrzymy na obsadę — prawdziwe gwiazdy wielkiego ekranu wcielają się tutaj nawet w mniej ważne role, więc „Oppenheimer” będzie plejadą gwiazd. W główną postać wcieli się Cillian Murphy („Peaky Blinders”, „Incepcja”, „Ciche miejsce 2”), a Katherine Oppenheimer zagra Emily Blunt („Ciche miejsce”, „Ciche miejsce 2”, „Mary Poppins Powraca”). Ponadto na ekranie zobaczymy takich aktorów jak Matt Damon, Robert Downey Jr., Florence Pugh, Gary Oldman, Josh Hartnett, Jack Quaid, David Dastmalchian, Gustaf Skarsgård, Rami Malek, Casey Affleck, Olivia Thirlby, Michael Angarano czy Dylan Arnold. Co Wy na to?

Świetni aktorzy, niewątpliwie wybitny reżyser, spory budżet i zwiastun, który buduje niezwykły klimat i niepowtarzalną atmosferę. Film pojawi się w kinach już 21 lipca tego roku — i zdaje się, że w wakacje zwyczajnie będzie trzeba wybrać się do kina. Zresztą, obejrzyjcie najnowszy trailer i zdecydujcie sami. Czekacie na nadchodzący film Nolana? Uważacie, że ma on potencjał na wyróżnienie się w dorobku reżysera? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: YouTube (Universal Pictures)

Grafika wyróżniająca: Universal Pictures

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news