Polska

Onet i nazwa.pl ze wspólną ofertą - ma być więcej, sprawniej i... drożej

Grzegorz Ułan
Onet i nazwa.pl ze wspólną ofertą - ma być więcej, sprawniej i... drożej
18

Kto pamięta jeszcze te czasy republiki na Onecie? Wielu dzisiejszych webmasterów z wieloletnim doświadczeniem tam zaczynało swoje pierwsze kroki. Okazuje się, że Onet właśnie postanowił zatrzeć ten historyczny obraz swoich usług hostingowych i we współpracy z nazwa.pl przygotowują nową ofertę. Param...

Kto pamięta jeszcze te czasy republiki na Onecie? Wielu dzisiejszych webmasterów z wieloletnim doświadczeniem tam zaczynało swoje pierwsze kroki. Okazuje się, że Onet właśnie postanowił zatrzeć ten historyczny obraz swoich usług hostingowych i we współpracy z nazwa.pl przygotowują nową ofertę. Parametry i obsługa dotychczasowych usług mają zyskać i to znacznie, przynajmniej tak piszą i obiecują, ale niestety zapłacić trzeba będzie więcej.

Nowa oferta dostępna będzie pod adresem - hosting.onet.pl i zastąpi dotychczasowe cztery usługi Onetu: Onet.Domeny, pakiet Ja w Sieci, Republikę PRO i Pocztę dla Firm.

Zobaczmy, co można zyskać przy przejściu na nową ofertę.

Onet.Domeny

Dodatkowo można skorzystać z niższych opłat za domeny.

Republika PRO

Ja w Sieci

Poczta dla Firm

Jak widzimy przy większości opcji do wyboru, wprawdzie tak jak obiecali, są lepsze parametry, ale nie różniące się zbytnio od funkcjonujących już od długiego czasu na rynku usług hostingowych, za które trzeba będzie słono dopłacić. Nie wiem, na ile wyjdzie to Onetowi na plus, użytkownicy wybierający u nich dotychczasową ofertę kierowali się zapewne różnymi względami, prócz sentymentu była to na pewno cena i na parametrach zbytnio im nie zależało. Teraz wraz z upłynięciem obowiązującego abonamentu będą zmuszeni do zmian - a z tym, jak wiemy, różnie bywa w sieci.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hostingonet.plnazwa.pl