Ciekawe strony

Okulary z wbudowanym Instagramem. To chyba jakiś żart

Grzegorz Ułan
Okulary z wbudowanym Instagramem. To chyba jakiś żart
12

Lubię tę aplikację. Nie jestem jakimś specjalistą od robienia zdjęć, wbudowane filtry pozwalają na ubarwienie niektórych zdjęć i udostępnienie ich znajomym już w akceptowalnej formie. Korzystam jednak z tego dość okazjonalnie w swoim HTC. Nie sprawia mi żadnego problemu wyciągnięcie telefonu i zro...


Lubię tę aplikację. Nie jestem jakimś specjalistą od robienia zdjęć, wbudowane filtry pozwalają na ubarwienie niektórych zdjęć i udostępnienie ich znajomym już w akceptowalnej formie. Korzystam jednak z tego dość okazjonalnie w swoim HTC. Nie sprawia mi żadnego problemu wyciągnięcie telefonu i zrobienie takiego zdjęcia. Pomysł z zakupem w tym celu dodatkowego aparatu wbudowanego w okulary słoneczne, nawet już z gotowymi filtrami, wydawałby mi się mocno nietrafionym.

Wszystko wskazuje jednak na to, że projekt taki powstaje i niedługo zostanie udostępniony szerszej publiczności poprzez serwis Instaglasses.

Okulary takie umożliwiałyby podłączenie internetu mobilnego lub sieci Wi-Fi, robienie zdjęć aparatem 5 MP z wbudowaną pamięcią wewnętrzną 2GB i pozwalały na 7 godzin pracy na bateriach. Nic tylko chodzić całe dnie w okularach słonecznych i fotografować co popadnie:). Co z integracją z Instagramem?

Wystarczy po rozpakowaniu okularów aktywować swoje konto w systemie i zeskanować nimi udostępniony kod QR, by powiązać naszą nową zabawkę z kontem na Instagramie. Zapisałem się z ciekawości:).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

instagram