Telekomy

Okulary VR ze starterami JA+ Internet Na Kartę! Z tej okazji mamy dla Was konkurs, do wygrania m.in. router ZTE MF 283

Grzegorz Ułan
Okulary VR ze starterami JA+ Internet Na Kartę! Z tej okazji mamy dla Was konkurs, do wygrania m.in. router ZTE MF 283
32

Plus uruchomił specjalną promocję do swojej oferty JA+ Internet Na Kartę, gdzie do każdej karty dołączone zostaną kartonowe Gogle VR. Cena zestawu karty SIM (3 GB na start) oraz wspomnianych okularów to 15 zł.

Ponadto liczbę dostępnych gigabajtów będzie można zwiększyć na cztery sposoby:

 • premia 12 dodatkowych GB za doładowanie za minimum 20 zł.
 • bonusy gigabajtów po doładowaniu – nawet 36 GB po doładowaniu za 100zł.
 • rok Ważności konta i 36 GB po doładowaniu za 150 zł.
 • możliwość skorzystania z pakietu Nocny Transfer (10 zł na 30 dni), czyli 200GB do wykorzystania w godzinach 01.00-08.00.

Kartonowe okulary Gogle VR to doskonały sposób na zapoznanie się z możliwościami wirtualnej rzeczywistości za niewielkie pieniądze. Za pomocą aplikacji mobilnej Google Cardboard dostępnej w Google Play i App Store możemy przejrzeć i zainstalować dostępne aplikacje i gry wykonane w tej technologii czy też oglądać filmy 360°.

Projekt kartonowych okularów VR autorstwa Google ma już dwa lata, pisaliśmy o nim w tym wpisie. Okazuje się, że jego popularność nie słabnie od tego czasu, o czym również pisaliśmy jeszcze w 2014 roku, jak i w obecnym 2016, kiedy okazało się, że z Cardboarda w prawie dwa lata skorzystało już 5 mln użytkowników. Teraz wraz z rozwojem internetu mobilnego LTE, nowymi częstotliwościami oraz dostępnością już w prawie każdym miejscu w kraju, wraz z nową promocją Plusa na dostęp do niego z urządzeń mobilnych oraz z kartonowymi okularami, możemy cieszyć się z nich i korzystać na wszelakich wyjazdach wakacyjnych, robić zdjęcia, nagrywać filmiki, oglądać i odtwarzać od razu, dzięki kartonowym okularom VR.

Startery z okularami VR dostępne są w punktach sprzedaży sieci Plus, ale wkrótce pojawią się także w kioskach, na stacjach benzynowych i w sklepach GSM na terenie całego kraju.

Dla naszych Czytelników przy okazji tej promocji Plus przygotował konkurs #najszybciej - LTE Plusa jest najszybsze, w którym do wygrania będą:

 • 1 miejsce - router ZTE MF 283 + oraz starter Plus Internet na kartę z pakietem danych 100 GB oraz goglami VR
 • 2 miejsce - router ZTE MF910 oraz starter Plus Internet na kartę z pakietem danych 100 GB oraz goglami VR
 • 3 miejsce - starter Plus Internet na kartę z pakietem danych 100 GB oraz goglami VR

Routery mogą Wam posłużyć jako internet bezprzewodowy do laptopa czy komputera stacjonarnego, a sam starter z transferem 100 GB, powinien wystarczyć na bezproblemowe korzystanie z sieci przez cały miesiąc.

Co trzeba zrobić? Wystarczy w komentarzach pod tym wpisem zostawić swoją odpowiedź na pytanie - co robicie najszybciej? Forma odpowiedzi jest dowolna – może być to komentarz tekstowy, film, zdjęcie, nagranie audio, wycinanka - liczy się pomysłowość. Spośród przesłanych propozycji wyłonimy trzy najlepsze produkcje.

Poniżej regulamin konkursu:

 1. Konkurs rozpoczyna się dokładnie teraz, czyli 19.07.2016.
 2. Nagrodami w konkursie jest  router ZTE MF 283 + oraz starter Plus Internet na kartę z pakietem danych 100 GB oraz goglami VR, router ZTE MF910 oraz starter Plus Internet na kartę z pakietem danych 100 GB oraz goglami VR oraz starter Plus Internet na kartę z pakietem danych 100 GB oraz goglami VR
 3. Konkurs jest organizowany przez Antyweb Sp. z o.o., sponsorem nagrody jest firma Plus.
 4. Ci, którzy podejmą rękawicę, mają czas do poniedziałku, 26.07.2016 (do północy) na zamieszczenie pod wpisem konkursowym komentarza (forma dowolna, może to być tekst, film, zdjęcie, animacja itp. Im bardziej kreatywnie tym lepiej) obrazującego to, co robicie najszybciej.
 5. Nagrody trafią do twórców najciekawszych propozycji.
 6. Wszelkie zgłoszenia, zawierające obraźliwe czy też złośliwe teksty/zdjęcia w stosunku do firm, oferujących daną usługę / produkt czy też firm, publikujących oferty będą kasowane. Celem jest dobra zabawa, a nie popis zgryźliwości i złośliwości.
 7. Zwycięzcę wybierze Redakcja Antyweb. Jeśli chodzi o kryteria, to liczy się przede wszystkim pomysłowość i fajny efekt końcowy.
 8. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 27.07.2016
 9. Wykluczenia z konkursu: Redakcja Antyweb, nasi krewni, jak również pracownicy i współpracownicy firmy Plus i Antyweb.
 10. Organizatorem konkursu jest Antyweb Sp. z o.o. reprezentowana przez Grzegorza Marczaka i do niego możecie kierować ewentualne reklamacje (na adres grzegorz.marczak@antyweb.pl) do dwóch tygodni po zakończeniu konkursu.

Tekst powstał przy współpracy z firmą Plus.

Wyniki konkursu

Zgodnie z obietnicą publikujemy dziś wyniki konkursu. Zwycięzcą konkursu został Adrian Talowski. Drugie miejsce zajmuje minik971, natomiast trzecie miejsce dla Elmot. Zwycięzcom oczywiście gratulujemy, skontaktujemy się z Wami drogą elektroniczną na podany w Disqusie adres email, w celu przesłania nam adresów do wysyłki nagród.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu