Polska

Ogromny sukces usługi Lite - FREE NOW zanotowało wzrost liczby zamówień aż o 140%!

Grzegorz Ułan
Ogromny sukces usługi Lite - FREE NOW zanotowało wzrost liczby zamówień aż o 140%!
1

W dobie ostrej konkurencji, Ubera, aut czy skuterów na minuty, jakikolwiek wzrost liczby zamówień taksówek ucieszyłby każdą korporację. FREE NOW cieszy się kilkadziesiąt razy bardziej, w porównaniu rok do roku, zanotowali wzrost zamówień na poziomie aż 140%.

Wszystkiemu „winna” usługa Lite z gwarantowaną z góry ceną za przejazd taksówką, która zadebiutowała w lutym tego roku, jeszcze przed zmianą nazwy myTaxi na FREE NOW. Lite stało się tak popularne, że FREE NOW musi intensywnie rekrutować nowych kierowców, by obsłużyć wzmożoną liczbę zamówień taksówek. Od lipca zatrudnili już 900 nowych kierowców w całej Polsce, tym samym osiągnęli już liczbę 6000 tysięcy kierowców zatrudnionych we wszystkich miastach w kraju, w których działają.

Krzysztof Urban, dyrektor zarządzający FREE NOW w Polsce:

Rekrutacja kierowców była i nadal jest naszym celem numer jeden. Jesteśmy platformą, która funkcjonuje w licencjonowanej branży taxi od początków istnienia, dlatego dla kierowców chcących uzyskać licencję taxi według nowych wymogów jesteśmy rzetelnym, doświadczonym i zaufanym partnerem, który jednocześnie oferuje nowoczesne rozwiązania znane im z innych aplikacji.

Dotychczasowa rekrutacja jest nadal niewystarczająca i FREE NOW będzie ją kontynuował, nawet po wejściu w życie ustawy "Lex Uber" po 1 stycznia 2020 roku, zrównującej prawami i obowiązkami zawód taksówkarza i kierowców Ubera.

Widać, że FREE NOW dobrze się przygotował do tej dużej zmiany w branży i walki konkurencyjnej z Uberem, jeśli już teraz, kiedy kierowcy Ubera są jeszcze w uprzywilejowanej pozycji, udało im się zanotować takie wzrosty, to po nowym roku powinno im to jeszcze łatwiej przyjść.

Źródło: FREE NOW.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu