Telekomy

T-Mobile jednak przebiło nawet Orange - również klienci ofert na kartę w roamingu bez dopłat!

Grzegorz Ułan
T-Mobile jednak przebiło nawet Orange - również klienci ofert na kartę w roamingu bez dopłat!
24

T-Mobile z opóźnieniem, ale z przytupem ogłasza poprawiony cennik roamingowy. Wczoraj informowałem Was o nowym cenniku dla klientów abonamentowych, dziś T-Mobile zapowiedział, że z zasady „Roam Like At Home” skorzystają wszyscy klienci. Mowa tu o klientach T-Mobile na kartę, Heyah i tuBiedronka.

Przyznam, że mocno mnie to zaskoczyło, nawet Orange, który jako pierwszy zastosował tę zasadę, pominął w niej klientów ofert na kartę, włączając w to jedynie klientów Nju mobile z rachunkiem.

Roaming w UE w ofertach na kartę T-Mobile

Dla wszystkich klientów T-Mobile na kartę, Heyah czy tuBiedronka krajowe pakiety minut, SMS-ów i MMS-ów do wszystkich sieci oraz pakiety danych, będą dostępne również w roamingu w UE. Dla przykładu w ofercie T-Mobile na kartę z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami oraz pakietem 10 GB w kraju, w roamingu w UE klienci otrzymają nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz 1,25 GB danych w ramach pakietu opłaconego w kraju.

W przypadku transferu danych, podobnie jak w ofertach na abonament zastosowano obniżone pakiety do wykorzystania w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Dla przypomnienia klienci abonamentowi dostaną od 1,55 GB do 4,1 GB w zależności od wybranej taryfy.

Roaming w UE dla firm w T-Mobile

Jeśli chodzi o oferty biznesowe, również podano przykład taryfy - Jump proFirma, gdzie na terenie UE rozmowy, SMS-y i MMS-y będą nielimitowane, a pakiety danych od 0,65 GB aż do 18,55 GB miesięcznie, w zależności od wybranego abonamentu.

Wszystkie nowe cenniki roamingowe zostaną opublikowane w najbliższym czasie na stronach T-Mobile, jeśli korzystacie z jakichś nielimitowanych pakietów w swoich ofertach na kartę, możecie liczyć więc na to, że z korzystacie z nich również na terenie UE. Dobry ruch i odpowiedź na ofertę Orange.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu