Telekomy

Sprawdzamy czy są jeszcze nielimitowane oferty na kartę do 25 zł

Grzegorz Ułan
Sprawdzamy czy są jeszcze nielimitowane oferty na kartę do 25 zł
4

Pod jednym z moich ostatnich wpisów, Czytelnik zwrócił mi uwagę, iż to nieprawda, że nasi operatorzy tylko w abonamentach podnoszą ceny, bo dotknęło to też nielimitowane pakiety w ofertach na kartę, gdzie kiedyś standardem było 25 zł miesięcznie, a teraz jest to już minimum 30 zł. To prawda, ale nie u wszystkich operatorów, oto znalezione przez ze mnie oferty w tej cenie.

W swoich poszukiwaniach pod uwagę brałem tylko oferty na kartę, zawierające nielimitowane rozmowy i nielimitowane wiadomości SMS oraz transfer danych z limitem na poziomie minimum 10 GB.

Oferty na kartę do 25 zł - zasięg Orange

Zaczynając od zasięgu samych operatorów infrastrukturalnych, rzeczywiście nie ma już takich pakietów w zasięgu sieci Orange, najtańszy dostępny jest w ofercie nju na kartę i kosztuje 29 zł miesięcznie.

Oferty na kartę do 25 zł - zasięg Play

W zasięgu Play ostały się nam cztery takie oferty. W Play na kartę za 25 zł, dostajemy pełen no limit na rozmowy i wiadomości SMS oraz 10 GB transferu danych.


Identyczny pakiet w tej samej cenie 25 zł, dostępny jest w ofercie Fakt Mobile z tą różnicą, że dochodzą tu nielimitowane wiadomości MMS.

Trzeci pakiet dostępny jest w ofercie Mobile Vikings i mamy tu, nie tylko nielimitowane rozmowy i wiadomości SMS/MMS, ale aż 25 GB transferu danych. Jak na razie jedyny tak przelicznik - 1 zł za 1 GB.


Ostatni z pakietów w zasięgu Play znalazłem w ofercie Virgin Mobile, ale bez nielimitowanych wiadomości MMS i limit transferu danych to 15 GB.

Oferty na kartę do 25 zł - zasięg Plus


W ofercie a2mobile są aż dwie oferty w tym zakresie cenowym, za 19,90 zł i 24,90 zł możemy korzystać z limitu transferu danych odpowiednio 10 GB i 20 GB.

Lajt Mobile na kartę to jeden pakiet w podobnej cenie, co w a2mobile - 19,99 zł i limit transferu danych - 10 GB.


W ofercie Klucz Mobile znalazłem jeden pakiet za 25 zł i to z dopiskiem nowości, więc pojawiają się nawet jeszcze takie oferty - w tej opcji mamy 25 GB transferu danych, a za 19,90 zł - 10 GB.

Wręcz potężną dawkę transferu danych w tej cenie dostaniecie w ofercie na kartę Lycamobile, za 20 zł i 25 zł dostępne jest 35 GB i 50 GB w miesiącu, a dla nowych klientów aż 70 GB i 100 GB.

Oferty na kartę do 25 zł - zasięg T-Mobile


Został jeszcze T-Mobile na kartę po lewej i jego submarka Heyah na kartę po prawej. Za oba pakiety zapłacimy 25 zł, ale w T-Mobile mamy za to 20 GB transferu, a w Heyah - 35 GB.

Tak więc jest jeszcze trochę takich ofert, mniej niż wcześniej i z mniejszymi limitami transferu, ale nie wykruszyły się one do końca - jest w czym wybierać w zasięgu niemal każdego operatora.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu