Telekomy

Ostatni z operatorów udostępnia dedykowaną 5G ofertę na kartę

Grzegorz Ułan
Ostatni z operatorów udostępnia dedykowaną 5G ofertę na kartę
13

Plus ogłosił dziś udostępnienie nowego pakietu w ofercie na kartę „BezLimitu i 20 GB 5G”. Tym samym już wszyscy operatorzy „wielkiej czwórki” posiadają taki pakiet, porównajmy więc jak to wyglada w zawartości i w cenie u wszystkich.

5G w ofercie na kartę w Plusie

W ofercie na kartę w Plusie z nowej technologii 5G mogli korzystać klienci we wszystkich pakietach do końca marca tego roku. Dziś operator poinformował, że promocja ta przedłużona została do końca lipca 2021 roku, po tej dacie dostęp do 5G zostanie w nich wyłączony, prócz nowego dedykowanego 5G planu za 40 zł.

Od wtorku 1 czerwca przedłużona zostaje możliwość korzystania z sieci 5G Plusa przez użytkowników ofert „na kartę”. W ramach promocji „Internet 5G od Plusa na Kartę” mają oni nadal bezpłatny dostęp do transmisji danych w technologii 5G, a żeby z tego skorzystać konieczne jest jedynie posiadanie odpowiedniego sprzętu oraz przebywanie w zasięgu sieci 5G Plusa. Promocja trwa do 31 lipca i po tym terminie zostanie wyłączona, a z 5G będzie można korzystać tylko w pakiecie „Bez Limitu i 20 GB 5G”.

Nowy pakiet „Bez Limitu i 20 GB 5G” zawiera nielimitowane rozmowy komórkowe i stacjonarne, nielimitowane wiadomości SMS/MMS oraz pakiet danych 20 GB transferu w miesiącu. Doliczając do tego bonus w postaci doładowania konta kwotą 40 zł limit transferu na pełnej prędkości rośnie do 35 GB. Można to rozdzielić na dwa doładowania - za 30 zł i 10 zł, w ten sposób można łączną liczbę GB powiększyć do 39 GB w miesiącu. Jest też opcja pojedynczego doładowania kwotą 50 zł, wówczas uzyskamy automatycznie dostęp do 5G z limitem transferu danych 45 GB w miesiącu.

Pakiet „Bez limitu i 20 GB 5G” można włączyć krótkim kodem *136*11*9203# zatwierdzonym przyciskiem „zadzwoń” lub aktywować telefonicznie przez kontakt z Działem Obsługi Klienta lub przez zalogowanie do aplikacji Mobilny Plus Online.

Xiaomi Poco M3 Pro 5G 64 GB do kupienia tylko w Plusie

Zanim przejdziemy do innych operatorów, pozostając w temacie 5G w Plusie, operator ten uruchomi jutro na stronie www.plus.pl/flashsale sprzedaż Xiaomi Poco M3 Pro 5G 64 GB, który dostępny będzie na wyłączność w Plusie. Standardowa cena tego smartfona wynosi 999 zł. Od jutra przez dwa dni - 1 i 2 czerwca jego cena obniżona zostanie o 100 zł, do tego za 1 zł dostaniemy opaskę Mi Band 5.

W przypadku oferty ratalnej lub z abonamentem zestaw ten będzie można zakupić na 24 raty lub 36 rat. W pierwszej opcji wyniesie nas to 24 raty po 37,41 zł miesięcznie z opłatą na start 1 zł, a w drugiej 36 rat po 24,94 zł, również ze złotówką na start.

5G w ofercie na kartę w Orange, Play i T-Mobile

W ofercie na kartę w Orange dostęp do 5G mamy w pakiecie "Bez limitu do wszystkich + 20 GB z 5G i Social Pass za 39 zł na 31 dni". Również zawiera pełen no limit na rozmowy i wiadomości oraz jak już wiemy z tego wpisu - Orange Free na kartę – aktualne promocje, możemy w nim korzystać z aż 50 GB transferu danych w miesiącu. W bonusie jest tu usługa Social Pass.

5G w ofercie na kartę Orange na kartę Play na kartę Plus na kartę T-Mobile na kartę
nielimitowane rozmowy komórkowe tak tak tak tak
nielimitowane rozmowy stacjonarne tak tak tak tak
nielimitowane wiadomości SMS tak tak tak tak
nielimitowane wiadomości MMS tak tak tak tak
transfer danych 50 GB 20 GB 39 GB 40 GB
dostęp do 5G tak tak tak tak
bonus Social Pass brak kumulowanie GB Supernet Video
cena pakietu 39,00zł 35,00zł 40,00zł 39,00zł

 

Play ma tożsamy pakiet Play SOLO XXL za 35 zł, prócz nielimitowanych rozmów i wiadomości mamy tu pakiet danych 20 GB transferu w miesiącu. W T-Mobile z kolei dostęp do 5G jest w pakiecie Bez limit XL za 39 zł z limitem transferu danych na poziomie 40 GB w miesiącu. W bonusie dostajemy usługę SupernetVideo HD, której standardowy koszt wynosi 15 zł miesięcznie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu